Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 września 2022, 22:18

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Heart of Stone to żeńska odpowiedź na Jamesa Bonda? Zobacz zwiastun szpiegowskiego filmu z Gal Gadot

Tegoroczne wydarzenie Tudum, zorganizowane przez platformę Netflix, dało nam pierwsze spojrzenie na Heart of Stone – szpiegowski thriller z Gal Gadot w roli głównej.

Źródło fot. Czerwona nota, Rawson Marshall Thurber, Netflix, 2021.
i

Zgodnie z zapowiedziami tegoroczne wydarzenie Tudum uświetniła pierwsza zapowiedź prezentująca nadchodzący film szpiegowski Heart of Stone. Gwiazdą produkcji została Gal Gadot, którą fani zapewne kojarzą przede wszystkim z roli kultowej Wonder Woman.

Co ciekawe, praca z Netfliksem to nie nowość dla hollywoodzkiej gwiazdy. Mogliśmy ją również podziwiać w produkcji Czerwona nota z Dwayne’em Johnsonem i Ryanem Reynoldsem.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Jak tym razem wypadnie utalentowana aktorka? Być może poniższy materiał odpowie na to pytanie.

Heart of Stone to thriller szpiegowski, stworzony przez Skydance Media. Produkcja ma być żeńską odpowiedzią na popularne serie kina akcji, takie jak filmy o Jamesie Bondzie czy Mission: Impossible. Jako że Netflix wygrał walkę o prawa do dystrybucji, widowisko zadebiutuje właśnie na tej platformie.

Za kamerą projektu stanął Tom Harper. Nad scenariuszem pieczę sprawowali Greg Rucka i Allison Schroeder. Wspomnianej Gal Gadot na ekranie partnerować będą Jamie Dornan i Alia Bhatt.

Premiera widowiska zaplanowana jest na 2023 rok. Na ujawnienie dokładniejszej daty będziemy musieli zapewne jeszcze trochę poczekać.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej