Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 czerwca 2020, 15:00

autor: AlexB

Wiedźmin 3 za darmo na GOG-u, jeśli posiadasz grę na innej platformie

Grupa CD Projekt przygotowała prezent dla posiadaczy Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu na konsolach i różnych platformach cyfrowej dystrybucji. Mogą oni odebrać darmowy egzemplarz tytułu na GOG.com, o ile podepną konta, na których już go posiadają, do GOG Galaxy 2.0.

Jesteście właścicielami Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu na Steamie, Originie, PlayStation 4 bądź Xboksie One? Jeśli tak, to mamy dla Was dobre wiadomości. Otóż przysługuje Wam darmowy egzemplarz tego doskonale przyjętego RPG-a od studia CD Projekt RED na GOG.com. Wystarczy, że połączycie konto platformy, na której posiadacie ten tytuł, z aplikacją GOG Galaxy 2.0, umożliwiającą unifikację bibliotek i śledzenie postępów w poszczególnych grach z wielu różnych serwisów oraz konsol. Ściągniecie ją, klikając na poniższy link.

  1. GOG Galaxy 2.0

Uwaga! Akcja jest ograniczona czasowo. Potrwa ona do 23 czerwca do godziny 13:00 czasu polskiego. W przyszłości należy się jednak spodziewać więcej promocji tego typu.

Wiedźmin 3 za darmo na GOG-u, jeśli posiadasz grę na innej platformie - ilustracja #1
Wiedźmina 3 można odebrać za darmo na GOG-u, o ile posiada się egzemplarz na innej platformie.

Gdy Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się już w Waszej bibliotece na GOG.com, to przy okazji otrzymacie dostęp do różnorakich cyfrowych bonusów, wśród których możemy wymienić ścieżkę dźwiękową rozszerzoną o 4 dodatkowe utwory, oficjalne szablony papierowych zabawek z serii Wiedźmin, zaprojektowane przez Tougui, oraz komiks Wiedźmin. Dom ze szkła w formacie PDF. Wydaje się zatem, że nawet jeśli nie mamy zamiaru uruchamiać produkcji studia CD Projekt RED za pośrednictwem tej platformy, to jest to oferta godna zainteresowania.

Przypominamy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon oficjalnie zadebiutował niemal równo pięć lat temu. Tytuł (wraz z dwoma dużymi dodatkami do niego) jest obecnie dostępny na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch i można w niego zagrać w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej napisy i dialogi).

  1. Oficjalna strona gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
  2. Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC – Geralt rozwija skrzydła na pececie
  3. Wiedźmin 3: Dziki Gon – poradnik do gry