Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2018, 14:28

autor: Aquma

Wiedźmin 3 na PS4 otrzymał kolejny patch

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na PlayStation 4 otrzymał kolejną aktualizację. Poprawia ona problemy z wyświetlaniem roślinności, które pojawiły się po wydanym w kwietniu patchu 1.61.

Geralt znów może cieszyć się pięknymi widokami. A my razem z nim. - Wiedźmin 3 na PS4 otrzymał kolejny patch - wiadomość - 2018-05-16
Geralt znów może cieszyć się pięknymi widokami. A my razem z nim.

Studio CD Projekt RED udostępniło właśnie kolejną łatkę dla Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu w wersji na PlayStation 4. Nazwana „hotfixem” (choć, tak po prawdzie, biorąc pod uwagę fakt, że ukazała się po przeszło miesiącu, bardziej pasowałoby określenie „coldfix”) aktualizacja poprawia problemy z wyświetlaniem roślinności, na które posiadacze platformy Sony narzekali od momentu premiery patcha o numerze 1.61 w dniu 11 kwietnia.

Nowy hotfix dla Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu jest już dostępny na PS4 i PS4 Pro! Aktualizacja zwiększa zasięg wyświetlania roślinności w rozdzielczości 4K na PS4 Pro i dotyczy obydwu wydań gry – zarówno podstawowego, jak i GOTY – czytamy na oficjalnym Twitterze serii Wiedźmin.

Wiadomość na Twitterze serii The Witcher.
Wiadomość na Twitterze serii The Witcher.

Problemy, o których mowa, opisywaliśmy już kilkukrotnie. Serwis Digital Foundry przygotował też ich rozbudowaną analizę, z którą możecie się zapoznać, oglądając poniższy filmik. Cieszy fakt, że Geralt na PS4 nie został przez pozostawiony na pastwę losu przez CD Projekt RED (a wraz z nim gracze preferujący konsolę Sony), nawet jeśli na aktualizację trzeba było chwilę poczekać. Pozostaje mieć nadzieję, że całkowicie usunie ona problem… i nie spowoduje kolejnych.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował na PS4, PC i Xboksie One niemal trzy lata temu – 19 maja 2015 roku. Gra jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – genialny RPG, który potrzebuje dopracowania
  2. CD Projekt – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.