Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2022, 17:15

CDP Red zawęża termin premiery Wiedźmina 3 na PS5 i Xboxa Series X

CD Projekt Red podał, kiedy możemy spodziewać się next-genowej aktualizacji do Wiedźmina 3. Przyjdzie nam na nią jeszcze trochę poczekać.

Z okazji przypadających dziś siódmych urodzin Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu studio CD Projekt Red podało nowy termin wydania patcha ulepszającego grę do „next-genowej” wersji. Niestety, przyjdzie nam na niego jeszcze trochę poczekać – deweloper zobowiązał się bowiem do dostarczenia aktualizacji w czwartym kwartale 2022 roku.

Przynajmniej wiadomo, co będziemy robić w Sylwestra – zarówno na PS5, XSX/S, jak i PC. Jak bowiem zapewnił rzecznik prasowy studia, Marcin Momot, ta ostatnia wersja Wiedźmina 3 również otrzyma aktualizację.

Dla przypomnienia dodam, że termin wydania omawianego upgrade’u był już dwukrotnie przekładany. Warto mieć również na uwadze, iż za dokończenie prac nad aktualizacją nie odpowiada już studio Saber Interactive, a wewnętrzny zespół „Redów”.

Nasz tekst z okazji siódmych urodzin Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu – autorstwa Mikołaja „Mikosa” Łaszkiewicza – znajdziecie poniżej:

CDP Red zawęża termin premiery Wiedźmina 3 na PS5 i Xboxa Series X - ilustracja #1
Źródło: Twitter.