Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2015, 09:43

autor: luckie

Wiedźmin 3: Dziki Gon z 2,2-gigabajtową aktualizacją na Steamie

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Steam został uaktualniony o dodatkową zawartość ważącą 2,2 GB. Patch nie wprowadza zmian do samej gry, a jedynie uzupełnia bonusowe materiały wizualne i dźwiękowe.

Nie, to jeszcze nie patch 1.7 - Wiedźmin 3: Dziki Gon z 2,2-GB aktualizacją na Steamie - wiadomość - 2015-07-09
Nie, to jeszcze nie patch 1.7

Na Steamie pojawił się duży, bo ważący 2,2 GB, patch do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nie jest to jednak gorąco oczekiwana łatka 1.7, lecz, jak wyjaśnił Łukasz Babiel z CD Projekt RED, aktualizacja bonusowych materiałów graficznych i dźwiękowych (rysunki koncepcyjne, soundtrack, mapa, instrukcja, tapety itd.), które można znaleźć w głównym folderze z grą. Choć pobieranie zawartości na Steamie rozpoczyna się automatycznie, są to pliki zupełnie opcjonalne, więc jeśli chcecie zaoszczędzić miejsce na dysku, możecie je usunąć bez wpływu na sam program. Aby ściągnąć je ponownie, należy otworzyć właściwości gry w Bibliotece Steam i dokonać weryfikacji spójności plików cache (zakładka pliki lokalne).

A co z patchem 1.7? Najprawdopodobniej ukaże się on w tym tygodniu, aczkolwiek twórcy nie są w stanie podać konkretnej daty, gdyż ich celem jest wypuszczenie łatki jednocześnie na wszystkich platformach sprzętowych, a wersje konsolowe muszą przejść najpierw standardowy proces weryfikacji. Nowy patch w końcu wprowadzi do gry coś, o co fani prosili od dawna – skrytki na sprzęt. Oprócz tego możemy liczyć na poprawki w zakresie jazdy konnej, przebiegu misji i wydajności produkcji.

  1. Wiedźmin 3: Dziki Gon – kompendium wiedzy
  2. Oficjalna strona internetowa gry Wiedźmin 3: Dziki Gon