Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2015, 10:45

autor: Paweł "shav" Krzystyniak

Wiedźmin 3: Dziki Gon - patch 1.07 już dziś trafi do graczy

Najnowsza aktualizacja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie dziś dostępna do pobrania we wszystkich regionach. Patch nie tylko poprawia niektóre błędy, ale także dodaje do gry kilka oczekiwanych zmian.

Ogromna aktualizacja wprowadzi mnóstwo zmian i poprawek - Wiedźmin 3: Dziki Gon - patch 1.07 już dziś trafi do graczy - wiadomość - 2015-07-18
Ogromna aktualizacja wprowadzi mnóstwo zmian i poprawek

Studio CD Projekt RED udostępniło już aktualizację 1.07 do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Łatka jest aktualnie dostępna jedynie dla posiadaczy konsol w Stanach Zjednoczonych, jednak jeszcze dziś ma trafić na PC i do innych regionów. Przygotujcie się jednak na konieczność pobrania dużej ilości danych. Patch zajmuje 7.45 GB na PlayStation 4 i 7.3 GB na Xboksie One. Nie ma jednak się co dziwić, biorąc pod uwagę naprawdę imponującą listę zmian, ujawnioną przez deweloperów 10 lipca. Wśród najbardziej wyczekiwanych poprawek warto wymienić chociażby te, które dotyczą Płotki, wierzchowca Geralta. Do tej pory, koń często blokował się w ciasnych przejściach, zdarzało mu się również pojawiać w powietrzu. Twórcy zadbali też o naprawienie błędów w zadaniach, z których część uniemożliwiała ich ukończenie.

Aktualizacja 1.07 wprowadza też szereg zmian dotyczących systemu ekwipunku. Zmieniony zostanie sposób przechowywania w nim książek i listów, a materiały rzemieślnicze przestaną wpływać na obciążenie głównego bohatera. W świecie gry pojawią się też skrzynki na sprzęt, w których będziemy mogli przechowywać nasze wyposażenie. Interesująco zapowiada się też alternatywny i w pełni opcjonalny tryb poruszania się głównego bohatera.