Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2017, 11:08

autor: Góral

White Day: A Labyrinth Named School - remake koreańskiego horroru ukaże się na PC i PS4

Znany z urządzeń mobilnych horror White Day: A Labyrinth Named School ukaże się w sierpniu bieżącego roku na konsoli PlayStation 4 i PC-tach - poinformowała firma PQube.

Firma PQube nawiązała współpracę ze studiem ROIGAMES, dzięki czemu znana z urządzeń mobilnych gra White Day: A Labyrinth Named School ukaże się w sierpniu bieżącego roku na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach osobistych (Steam). Dokładnego terminu premiery ani ceny nie podano, ale za to poniżej obejrzycie zwiastun nowej wersji.

White Day: A Labyrinth Named School w skrócie:
  • remake horroru White Day z 2001 roku;
  • dostępny na urządzeniach mobilnych;
  • ukaże się w sierpniu na konsoli PlayStation 4 i PC-tach.

Jeżeli należycie do grona miłośników horrorów, to być może słyszeliście o tym projekcie. Jest to bowiem remake wydanego kilkanaście lat temu White Day. W grze wcielamy się w chłopaka o imieniu Hui-min, który postanowił zakraść się w nocy do swojej szkoły i sprawić koleżance niespodziankę, wkładając do jej szafki czekoladki. Niestety plan nie wypalił i bohater zostaje zamknięty na noc w budynku. Problem w tym, że w Yeondoo High School dzieją się dziwne rzeczy, gdyż szkoła jest nawiedzona. W efekcie Hui-min musi walczyć o życie.

Wersja na konsolę PlayStation 4 oraz PC-ty oferować ma bogatszą historię, trofea i osiągnięcia oraz kilka wersji językowych (niestety, polskiej nie), jednak sama rozgrywka pozostanie praktycznie niezmieniona. Zabawa w White Day: A Labyrinth Named School polega głównie na eksploracji, rozwiązywaniu zagadek i skradaniu się, choć nie brakuje w niej ciekawych elementów, np. konieczności zacierania śladów. Inny interesujący patent związany jest z poziomem trudności – im wyższy sobie ustawimy, tym częściej będziemy straszeni. Ponadto produkcja zaoferuje dziewięć różnych zakończeń, uzależnionych od naszych wyborów dokonanych podczas zabawy.

Główny bohater White Day: A Labyrinth Named School wplątuje się w tarapaty przez dziewczynę. - White Day: A Labyrinth Named School - remake koreańskiego horroru ukaże się na PC i PS4 - wiadomość - 2017-05-04
Główny bohater White Day: A Labyrinth Named School wplątuje się w tarapaty przez dziewczynę.