Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 sierpnia 2021, 14:00

autor: Karol Laska

Kapitan Ameryka zastąpiony w nowym zwiastunie What If...? Marvela

Kolejny zwiastun serialu Marvela pod tytułem What If...? jest już dostępny i możemy w nim zobaczyć parę nieznanych wcześniej widzom urywków scen. Produkcja lada moment trafi na platformę Disney+.

W sieci pojawił się kolejny zwiastun (tym razem nieco krótszy) nadchodzącego serialu animowanego Marvela pod tytułem What If…?. W akcji tym razem możemy zobaczyć Tony’ego Starka, Killmongera, Strażników Galaktyki czy, co ciekawe, agentkę Peggy Carter jako żeńską wersję Kapitana Ameryki (znana jako Captain Britain). Przypominamy, że produkcja ta polega na przedstawianiu alternatywnych historii osadzonych w MCU, mówiących – jak sama nazwa wskazuje – co by było, gdyby…

What If…? zadebiutuje 11 sierpnia 2021 roku na platformie Disney+. Ta co prawda nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale ptaszki ćwierkają, że polska premiera wspomnianej usługi VOD jest bliżej, niż nam się wydaje. Miejmy nadzieję, że tak będzie, bo w innym przypadku na nowy serial Marvela będziemy musieli poczekać nieco dłużej niż tych kilka dni.

  1. Strona internetowa Marvela
  2. Strona internetowa Disney+