Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 maja 2019, 11:20

Weź udział w trash challenge z GRYOnline.pl i tvgry.pl

Redakcje GRYOnline.pl oraz tvgry.pl przyjęły wyzwanie firmy Vivid Games i przyłączają się do trash challenge. Pomóżcie nam w sprzątaniu śmieci i przyjdźcie w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na pętlę tramwajowo-autobusową „Cichy Kącik" w Krakowie.

W sieci tryumfy święciły już różne wyzwania. Niektóre służyły wyłącznie rozrywce, część miała za zadanie jedynie zwrócić uwagę na jakiś problem, a jeszcze inne zachęcały do realnego działania. Do tej ostatniej grupy należy tzw. trash challenge, który w ostatnich miesiącach cieszy się sporą popularnością na świecie dzięki serwisowi Reddit. Polega on na sprzątaniu śmieci z danej okolicy oraz publikowaniu na dowolnym medium społecznościowym zdjęć „przed i po”. W Polsce wyzwanie to podjęły między innymi portal Wirtualna Polska oraz firma Vivid Games, która z kolei zaprosiła do akcji nas, czyli redakcje GRYOnline.pl oraz tvgry.pl. Rzecz jasna z miłą chęcią przyłączamy się do zabawy.

Pomóżcie nam w sprzątaniu Krakowa! - Weź udział w trash challenge z GRYOnline.pl i tvgry.pl - wiadomość - 2019-05-14
Pomóżcie nam w sprzątaniu Krakowa!

Kraków będziemy sprzątać w najbliższą sobotę, czyli 18 maja. Pragniemy bardzo gorąco poprosić Was, byście - jeśli oczywiście macie taką możliwość - pomogli nam w tej akcji. Przyjdźcie o godzinie 11:00 na pętlę tramwajowo-autobusową „Cichy Kącik" (tutaj zaznaczona na mapie, musicie tylko kliknąć przycisk Szukaj), skąd wspólnie wyruszymy na eksterminację śmieci. Połączycie w ten sposób przyjemne z pożytecznym – nie tylko przysłużycie się środowisku, ale również spotkacie się ze swoimi ulubionymi redaktorami.

Jeśli nie możecie zjawić się w Krakowie w najbliższą sobotę, to zachęcamy Was, byście samodzielnie, bądź z przyjaciółmi i rodziną, uprzątnęli w ramach wyzwania swoją okolicę. Pamiętajcie też, by dbać o środowisko i estetykę otoczenia nie tylko od święta, ale również na co dzień. Dzięki właściwemu postępowaniu i kreowaniu odpowiedniej świadomości społecznej akcje typu trash challenge będą coraz rzadziej potrzebne.