Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 18 czerwca 2019, 14:41

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Weź udział w ostatnim w tym sezonie turnieju For Honor i wygraj sprzęt SteelSeries

Trwa rejestracja do ostatniego w czwartym sezonie Friendly Fire turnieju For Honor. Gramy 1v1 z drabinką pojedynczej eliminacji, a na zwycięzcę czeka nagroda w postaci sprzętu od SteelSeries.

Weź udział w ostatnim w tym sezonie turnieju For Honor i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #1

Trwają zapisy do ostatniego w tym sezonie turnieju For Honor. Rejestracja zakończy się 21 czerwca o godz. 19:00, a sam turniej wystartuje 22 czerwca o godz. 19:00. Gramy na PC w trybie 1v1 z drabinką pojedynczej eliminacji. Mecze rozgrywane będą do jednej wygranej. Wyjątek stanowią półfinały i finały, w których walczy się do dwóch zwycięstw (BO3). Wszystkie starcia od ćwierćfinałów komentował będzie dla Was Paweł „Cruiser” Klimesz na kanale TWITCH.TV/TVGRYPL.

Weź udział w ostatnim w tym sezonie turnieju For Honor i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #2

Turniej For Honor jest częścią czwartego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt SteelSeries.

Zwycięzca turnieju otrzyma od nas sprzęt SteelSeries, a wszyscy uczestnicy punkty do czwartego sezonu Friendly Fire, w którym nagrodą główną jest konsola PlayStation 4 Pro. Do rozgrywek zapisać się można przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Weź udział w ostatnim w tym sezonie turnieju For Honor i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #3

Brakuje Ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj. Więcej informacji na temat rejestracji i zgłaszania wyników znajduje się w tym miejscu.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 1 czerwca
  • Koniec rejestracji: 21 czerwca 19:00
  • Ogłoszenie uczestników: 21 czerwca 22:00
  • Etap Check-in: 22 czerwca od 7:00 do 17:00
  • Start wydarzenia: 22 czerwca, godz. 19:00 (obowiązkowe zgłoszenie na Discordzie do godz. 18:30)