Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2021, 19:37

Tryb multiplayer do Watch Dogs Legion z datą premiery

Poznaliśmy datę premiery trybu wieloosobowego do Watch Dogs Legion. Według zapowiedzi Ubisoftu trafi on do gry za niewiele ponad dwa tygodnie i zaoferuje m.in. misje kooperacyjne.

Ubisoft ogłosił datę premiery trybu multiplayer do Watch Dogs Legion. Wieloosobowa rozgrywka zawita do produkcji za niewiele ponad dwa tygodnie – 9 marca tego roku.

Nowy wariant zabawy pozwoli stworzyć własną komórkę DedSecu i przemierzać z nią ulice Londynu, w którym można natrafić też na innych graczy. Każdy, kto zdecyduje się zagrać w multiplayer, będzie miał okazję wypróbować nowe kooperacyjne misje oraz zadania taktyczne na podwyższonym stopniu trudności przeznaczone dla czteroosobowych grup.

Dodatkowo pojawi się także tryb PvP o nazwie Spiderbot Arena, w którym to dwa pająkoboty mierzą się na niewielkich arenach.

Przypominamy, że premiera trybu wieloosobowego w Watch Dogs Legion była pierwotnie przewidziana na grudzień. Ostatecznie jednak Ubisoft zdecydował się ją opóźnić, by skupić się na naprawie utrudniających rozgrywkę błędów.

Watch Dogs Legion zadebiutowało na PC, PS4 i Xboksie One 29 października 2020 roku. Na konsole dziewiątej generacji trafił natomiast w dniach ich premier – 10 listopada na Xboksa Series X/S i 19 listopada na PS5 (w naszym kraju). Tytuł posiada polską wersję językową (tylko napisy).

  1. Watch Dogs: Legion – oficjalna strona
  2. Recenzja gry Watch Dogs: Legion - bardzo bezpieczna i grzeczna rewolucja
  3. Wszystko o Watch Dogs Legion
  4. Watch Dogs Legion - poradnik do gry