Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2022, 11:54

Henderson: Warzone 2 pożyczy ekwipunek z EfT i przesłuchania z RS Siege

Tom Henderson zdradził, jakie nowości znajdziemy w Call of Duty: Warzone 2. Wśród nich możemy znaleźć między innymi system przesłuchań oraz ekwipunek rodem z Escape from Tarkov.

Tom Henderson po raz kolejny dostarcza informacji na temat Call of Duty: Warzone 2. Zaledwie kilka dni temu dziennikarz wspomniał o lokacjach, które zobaczymy na mapie w nadchodzącej produkcji od Activision. Tym razem opublikował obszerny tekst, w którym opisał nowe mechaniki, jakie znajdą się w tytule. Wśród nich możemy znaleźć między innymi system przesłuchań oraz twierdze.

  1. W nowym Call of Duty ma znaleźć się system przesłuchań podobny do tego z Rainbow Six: Siege. W sieciowej strzelance Ubisoftu jedna z operatorek – Caveira – jest w stanie powalać przeciwników i wyciągać z nich informacje na temat położenia członków przeciwnej drużyny. Według Hendersona, Warzone 2 ma zawierać bardzo podobną mechanikę, jednak na ten moment znajduje się ona na wczesnym etapie rozwoju.
  2. System ekwipunku będzie bazował na plecakach i ma mocno przypominać rozwiązanie znane z Escape from Tarkov. Gracze będą mogli wkładać do nich różne elementy wyposażenia – w tym między innymi amunicję i broń. To, ile da się schować, uzależnione zostanie od rozmiarów posiadanej torby.
  3. „Pro perki” będą ulepszonymi wersjami podstawowych umiejętności, które odblokowują dodatkowe możliwości. Część z nich zostanie przypisana dla konkretnych klas, a pozostałe będzie można zdobyć podczas gry.
  4. Kamizelki kuloodporne będą składały się z wymiennych płyt. Gracze będą mogli wymieniać uszkodzone kawałki pancerza, by zachować ochronę.
  5. Po mapie mają być rozsiane twierdze strzeżone przez SI. Każdy gracz będzie mógł się do nich udać i zrealizować tam specjalne zadania, a za pomyślną realizację celów przyznawane będą nagrody. Więcej informacji o twierdzach znajdziecie w naszej poprzedniej wiadomości.

Oczywiście należy mieć na uwadze, że nie są to oficjalne informacje. O tym, czy są one prawdziwe, przekonamy się, gdy Call of Duty: Warzone 2 zostanie oficjalnie zaprezentowane – na razie nie wiemy, kiedy to nastąpi.

  1. Call of Duty Warzone - poradnik do gry
  2. Call of Duty: Warzone – strona oficjalna