Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 19 czerwca 2012, 09:23

Warszawski weekend z Nissan Gran Turismo Academy za nami

Ostatnia szansa w eliminacja Live za tydzień w Katowicach w CH Silesia!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Warszawski weekend z Nissan Gran Turismo Academy za nami! 16 i 17 czerwca w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie amatorzy szybkiej jazdy za kółkiem walczyli o miano najlepszego wyścigowego kierowcy! Finaliści mają szansę wziąć udział w wyścigu na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii oraz powalczyć o główną nagrodę – udział w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju!

Ponad sto przejazdów w ramach konkursu, setki ludzi jeżdżących na konsolach treningowych, tysiące ludzi z całego świata kibicujących Euro 2012 oraz naszej kolejnej eliminacji.

Na śmiałków marzących o karierze na torze wyścigowym w minioną sobotę i niedzielę czekały w Warszawie nie lada atrakcje. Przez cały weekend można było spróbować swoich sił i zawalczyć o udział w kolejnych etapach projektu, ścigając się na symulatorach PlayStation®3 w specjalnie wyznaczonej strefie Nissan Gran Turismo Academy w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Pięć symulatorów PlayStation, piękny Nissan 370 Z w edycji GT oraz gwiazdy, gwiazdy, gwiazdy. Najpierw Przemysław Saleta, który znany jest z pasji do motocykli i samochodów i... Wojtek „Łozo” Łozowski, który spędził prawie godzinę za kierownicą starając się ustanowić swój najlepszy czas.

Warszawski weekend z Nissan Gran Turismo Academy za nami - ilustracja #1

Tradycją naszej akademii stają się odwiedziny kierowców spoza miasta organizatora imprezy. I tym razem Marcin Bochenek, któremu nie udało się zakwalifikować w Poznaniu, zwyciężył w sobotę! To symulator dla wszystkich grup wiekowych, jednak do finału mogą przejść tylko pełnoletni posiadacze prawa jazdy.

WYNIKI SOBOTNIEGO FINAŁU:

Marcin Bochenek 2;06,842

Daniel Reszkowski 2:08:059

Robert Lubelski 2:08:505

Mateusz Więch 2:08:570

WYNIKI NIEDZIELNEGO FINAŁU:

Stanisław Marcisz 2:06:731

Mateusz Więch 2:07:520

Fabian Czub 2:08:021

Krzysztof Stępkowski 2:10:510

Ostatnia szansa w eliminacja Live za tydzień w Katowicach w CH Silesia!