Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2021, 15:54

autor: mokosh

War Thunder z promocją na rok premium. Gra świętuje 9 lat

War Thunder świętuje swoje 9. urodziny. Z tej okazji twórcy przygotowali dla graczy wiele promocji – większość obniżek sięga nawet połowy ceny. Poza tym pojawiły się także limitowane pojazdy oraz naklejki.

Twórcy wojennej gry free-to-play War Thunder świętują 9. urodziny swojej produkcji. Z tej okazji dla graczy przygotowane zostało wiele promocji, w tym na roczne konto premium, które aktualnie dostępne jest za połowę ceny. Rabat ten obejmuje także premium na 90 oraz 180 dni (ostatnie można kupić w sklepie Gaijin.Net Store).

Zarejestruj się w War Thunder

 1. 365 dni premium – 7 450 złotych orłów (-50%)
 2. 90 dni premium – 2 450 złotych orłów (-50%)

Złote orły nie podlegają promocji.

Poza tym o połowę taniej można zakupić także pojazdy w grze. Do jutrzejszego południa trwa promocja na chińskie, francuskie oraz włoskie maszyny. Następnie rozpocznie się czas wyprzedaży brytyjskich, japońskich oraz szwedzkich wehikułów (do 5 listopada), a na koniec przecenione zostaną pojazdy spod bander ZSRR, USA i Niemiec.

War Thunder z promocją na rok premium. Gra świętuje 9 lat - ilustracja #1
Niemiecki czołg Maus

Co więcej, na określony czas do warsztatu powrócił także legendarny niemiecki Maus. Czołg ten można zbadać oraz zakupić za srebrne lwy do godziny 12:00 8 listopada. Dodatkowo do poniedziałku dostępne będą pojazdy premium (również o 50% taniej), które później znikną ze sklepu. Mowa tutaj o:

 1. M26E1 (USA),
 2. J2M4 Kai (Japonia),
 3. Panzer IV/70(A) (Niemcy),
 4. Tempest Mk.V (Niemcy),
 5. Boomerang Mk.II (Wielka Brytania),
 6. IS-2 „Zemsta” (ZSRR),
 7. Fw 190 D-9 (ZSRR).

Gdyby jeszcze było Wam mało promocji, to od 8 do 15 listopada potrwa także wyprzedaż w sklepie twórców War Thunder Gaijin.Net Store. Opisane powyżej okazje to tylko część z tych, które twórcy przygotowali w ramach urodzin swojej gry. Z pozostałymi możecie zapoznać się w tym wpisie. Wszystkiego najlepszego, War Thunder!

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

 1. Oficjalna strona War Thunder
 2. Oficjalna strona Gaijin Entertainment