Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2016, 19:54

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

War Thunder - nowa aktualizacja umożliwia wymianę członków załogi

Studio Gaijin Entertainment udostępniło aktualizację 1.61 dla gry War Thunder. Patch wprowadził do zabawy nowe maszyny, system „Uzupełnienia” (pozwalający wymieniać rannych członków załogi) i nie tylko.

War Thunder, jedna z najpopularniejszych gier free-to-play, doczekała się kolejnej aktualizacji, oznaczonej numerem 1.61 i nazwą „Droga do chwały”. Tym razem deweloperzy ze studia Gaijin Entertainment wprowadzili garść zupełnie nowych maszyn (zarówno jeżeli chodzi o jednostki latające, jak i naziemne), odświeżono niektóre starsze modele, wprowadzono system bitew sezonowych i nie tylko. Ale po kolei.

Jeżeli chodzi o pojazdy naziemne, otrzymaliśmy rosyjski czołg średni T-62, niemieckie działo samobieżne Sturmpanzer IV Brummbar oraz dwa czołgi średnie z USA – M60A1 i M4A5. Ponadto w ramach „Operacji L.A.T.O.” udostępniono rosyjski KW-220 i amerykański M3 Grant. Natomiast miłośnicy lotnictwa doczekali się P-47N-15 z USA, He 111H-6 z Niemiec, Ki-100 z Japonii oraz dwóch samolotów ze wspomnianej już operacji – F7F-3 Tigercat i Fw 189 Uhu.

War Thunder – aktualizacja 1.61 w skrócie:
  • nowe pojazdy naziemne i samoloty;’
  • system „Uzupełnienia”;
  • system rozgrywek sezonowych dla Bitew Dywizjonów;
  • szereg mniejszych i większych nowinek i usprawnień związanych m.in. z modelem zniszczeń, uzbrojeniem, dźwiękiem itd.

Kolejną nowinką jest mechanika nazwana „Uzupełnienia”. Pisząc w skrócie, system pozwala na wymianę nieprzytomnego członka załogi pojazdów naziemnych na jednego z rezerwowych żołnierzy. W zależności od wybranego trybu, można dokonać tego typu operacji w dowolnym miejscu, albo tylko w punktach kontrolnych zajętych przez swoją drużynę. Opcja ta pojawia się po odkryciu specjalnej modyfikacji maszyny.

Wśród pozostałych zmian znajduje się m.in. opcja umożliwiającą powrót do bitwy, z której zostaliśmy rozłączeni, dodano system rozgrywek sezonowych dla Bitew Dywizjonów, zatroszczono się o kilka udoskonaleń modelu zniszczeń i osiągów maszyn, wprowadzono pewne zmiany w uzbrojeniu, modelach lotu, dźwięku czy też interfejsie użytkownika.

Szczegółowa rozpiskę znajdziecie w tym miejscu oraz na powyższym materiale wideo (dostępne są napisy w języku polskim).

War Thunder – czołg średni M4A5. - War Thunder - nowa aktualizacja umożliwia wymianę członków załogi - wiadomość - 2016-08-04
War Thunder – czołg średni M4A5.
War Thunder – bombowiec He 111H-6. - War Thunder - nowa aktualizacja umożliwia wymianę członków załogi - wiadomość - 2016-08-04
War Thunder – bombowiec He 111H-6.