Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2015, 12:00

autor: Renox

War Thunder – brytyjskie pojazdy naziemne pojawią się jeszcze w tym roku

Studio Gaijin Entertainment ujawniło, że brytyjskie pojazdy naziemne pojawią się w grze War Thunder jeszcze w tym roku. Deweloperzy zaprezentowali jak na razie trzy modele czołgów - Comet (A34), Mk IV Churchill oraz Centurion Mk. 3.

War Thunder, utrzymany w konwencji MMO symulator pola walki, to interesująca produkcja nieustannie wzbogacana przez jej twórców o zupełnie nowe elementy. Jak dotąd deweloperzy urozmaicili zabawę, dodając między innymi wozy pancerne i samoloty należące do frakcji Niemiec, ZSRR oraz Stanów Zjednoczonych. Tym razem studio Gaijin Entertainment ujawniło, że jeszcze w tym roku w grze pojawią się brytyjskie pojazdy naziemne.

Twórcy zaprezentowali jak na razie tylko trzy modele czołgów, które wkrótce zostaną oddane do dyspozycji graczy. Pierwszym z nich jest Comet (A34), ważący 33 tony i zapewniający dużą siłę ognia (posiada przeciwpancerną armatę 77 mm HV) czołg pościgowy. Drugim pojazdem jest Mk IV Churchill – jeden z modeli legendarnego, brytyjskiego czołgu wsparcia piechoty, który swego czasu odegrał niebagatelną rolę w wielu różnych starciach, np. w bitwie na Łuku Kurskim czy podczas wojny w Korei. Ostatnim ze wspomnianych przez studio Gaijin tanków jest Centurion Mk. 3, trzecia modyfikacja brytyjskiego „Centuriona”, która pokazała swoje możliwości na przykład podczas wojny w Wietnamie. Produkcję tego pojazdu rozpoczęto dopiero w 1945 roku, dlatego też nie zdążył on wziąć udziału w drugiej wojnie światowej.

Z czasem deweloperzy opublikują więcej informacji na temat brytyjskich pojazdów. Tymczasem zobaczcie grafiki przedstawiające omówione wyżej modele.

Comet (A34). - War Thunder – brytyjskie pojazdy naziemne pojawią się jeszcze w tym roku - wiadomość - 2015-07-29
Comet (A34).
Mk IV Churchill. - War Thunder – brytyjskie pojazdy naziemne pojawią się jeszcze w tym roku - wiadomość - 2015-07-29
Mk IV Churchill.
Centurion Mk. 3. - War Thunder – brytyjskie pojazdy naziemne pojawią się jeszcze w tym roku - wiadomość - 2015-07-29
Centurion Mk. 3.