Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2020, 17:43

autor: Roksana "washi" Sładkowska

W nowym Need for Speed być może pojawią się motocykle

Fani cyklu gier Need for Speed nadal czekają na jakiekolwiek informacje na temat kontynuacji. Tymczasem dziś na oficjalnym profilu aktora Axela Nu na Instagramie pojawił się post, który sugeruje, że w nowej części NFS mogą pojawić się motocykle.

Na temat nowej odsłony popularnej serii gier wyścigowych wiemy tylko tyle, że pracuje nad nią studio Criterion, a w sierpniu w sieci pojawił się rzekomy gameplay z wersji alfa. Natomiast dziś aktor Axel Nu na swoim Instagramie zdradził, że wybrano go do wykonania sekwencji motion capture dla nowej części Need for Speed.

W nowym Need for Speed być może pojawią się motocykle - ilustracja #1
W nowym NFS mogą pojawić się motocykle.

Axel Nu opublikował w sieci zdjęcie w stroju do sesji motion capture. Wspomniał, że miał przyjemność pracować z Electronic Arts – brał udział w sesji, która obejmowała wykonywanie ruchów dla kierowców, cywilów oraz motocyklistów.

W nowym Need for Speed być może pojawią się motocykle - ilustracja #2

Jego post sugeruje, że w nowym Need for Speed możemy spodziewać się motocykli, co jest bardzo możliwe, jeżeli nad tą częścią pracuje firma Criterion, ponieważ pojawiły się one już w innej produkcji tego studia – Burnout Paradise.