Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2022, 13:52

Victoria 3 z datą premiery i wymaganiami sprzętowymi; będzie po polsku [Aktualizacja: Game Pass]

Poznaliśmy datę premiery gry Victoria 3. Tytuł trafi w nasze ręce jesienią. Jednocześnie podano również wymagania sprzętowe.

Aktualizacja: Game Pass

Paradox Interactive ogłosiło, że Victoria 3 nie trafi jednak do usługi Game Pass. Dodatkowo będzie to pozycja ekskluzywna dla platformy Steam.

Oryginalna wiadomość

Firma Paradox Interactive podała datę premiery gry Victoria 3. Trzecia odsłona popularnego cyklu historycznych strategii trafi w nasze ręce jeszcze w tym roku – dokładnie 25 października. Jednocześnie ruszyło przyjmowanie preorderów oraz poznaliśmy wymagania sprzętowe tytułu. Co ważne, gra otrzyma polską wersję językową (napisy).

Jak możemy zobaczyć na karcie tytułu w serwisie Steam, za podstawowe wydanie Victorii 3 przyjdzie nam zapłacić 199,99 zł. Za 317,99 zł nabędziemy natomiast edycję Grand, w której skład wchodzi dodatkowo Expansion Pass dający dostęp do zaplanowanych na przyszłość DLC. Osoby, które złożyły preorder, otrzymają dodatkowo zremasterowaną ścieżkę dźwiękową Victorii II. Warto mieć na uwadze, że produkcja zmierza również do usługi Game Pass.

Victoria 3 na Steamie

Tutaj kupisz PC Game Pass

Wymagania sprzętowe są niezbyt wygórowane. Należy jednak zwrócić uwagę na brak podanego miejsca na dysku, które będzie potrzebne do zainstalowania tytułu.

Victoria 3 – minimalne wymagania sprzętowe na PC

  1. System operacyjny: Windows 10 64-bit
  2. Procesor: Intel Core i3-3250 lub AMD FX 8370
  3. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB lub AMD Radeon R7 370 2 GB
  4. Pamięć: 8 GB RAM

Victoria 3 – zalecane wymagania sprzętowe na PC

  1. System operacyjny: Windows 10 64-bit
  2. Procesor: Intel Core i5-6600K lub AMD Ryzen 5 2600X
  3. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1660 6 GB lub AMD Radeon RX 590 8 GB
  4. Pamięć: 16 GB RAM

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej