Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 maja 2024, 13:00

Użytkownicy rozpływają się nad jakością dźwięku tego głośnika. Anker Soundcore Motion 300 zostawia w tyle produkty JBL, Bose i W-King

Anker zaskakuje swoimi głośnikami. Każdy kolejny oferuje wysoką jakość dźwięku i przystępną cenę. Soundcore Motion 300 jest jednak nad wyraz wyjątkowym sprzętem.

Źródło fot. Anker; materiały promocyjne
i

Wśród takich marek jak JBL, Bose lub W-King, Anker naprawdę potrafi się wyróżnić. Często w znacznie niższej cenie możemy znaleźć głośnik przynajmniej dorównujący tamtym jakością dźwięku, przy jednocześnie niższej cenie. Anker ma także odpowiedź na podręczne urządzenie, które można zabrać ze sobą w każde miejsce i łatwo schować do plecaka, torebki albo przypiąć do paska. Jest nim Soundcore Motion 300.

Głośnik do zadań specjalnych w idealnej ofercie

Niepozorny głośnik, który zachwyca dźwiękiem

Anker Soundcore Motion 300 to niewielkie urządzenie, które może sprawiać wrażenie, że jego możliwości nie są zbyt duże. Sprzęt skrywa jednak sporą moc – 30 W, którą charakteryzuje się inny bardzo dobry głośnik Ankera, czyli Soundcore Motion Boom. Motion 300 jest znacznie mniejszy, a i tak oferuje dźwięk podobnej jakości, która zostawia w tyle konkurencję.

Źródło: Anker; materiały promocyjne - Użytkownicy rozpływają się nad jakością dźwięku tego sprzętu. Głośnik Anker Soundcore Motion 300 zostawia w tyle produkty JBL, Bose i W-King - wiadomość - 2024-05-14
Źródło: Anker; materiały promocyjne

Dużą zaletą jest technologia SmartTune, która wykrywa, w jakiej pozycji znajduje się głośnik Motion 300 i dostosowuje kierunek dźwięku, żeby zawsze był jak najbardziej optymalny dla słuchacza. W połączeniu z wygodnym paskiem, za pomocą którego można zaczepić głośnik w dowolnym miejscu, otrzymujemy urządzenie pozwalające słuchać ulubionej muzyki w każdym miejscu z najlepszymi ustawieniami dźwięku.

Soundcore Motion 300 to głośnik, który sprawdzi się w każdej sytuacji

Soundcore Motion 300 przetrwa nawet trudną pogodę

W trakcie wycieczek pogoda może zmienić się w każdej chwili. Na szczęście Soundcore Motion 300 przetrwa nawet gwałtowniejsze opady, dzięki klasie wodoodporności IPX7. Teoretycznie urządzenie powinno wytrzymać nawet półgodzinne zanurzenie w wodzie do głębokości 1 metra. Taka sytuacja ma małą szansę na spełnienie (ja osobiście nie ryzykowałbym z testowaniem tego aspektu), ale dobrze wiedzieć, iż Motion 300 jest przygotowany na tak skrajną ewentualność.

Źródło: Anker; materiały promocyjne - Użytkownicy rozpływają się nad jakością dźwięku tego sprzętu. Głośnik Anker Soundcore Motion 300 zostawia w tyle produkty JBL, Bose i W-King - wiadomość - 2024-05-14
Źródło: Anker; materiały promocyjne

Cenowo to także atrakcyjny wybór. Na Amazon.pl jest dostępny już za 336,97 zł. Opinie użytkowników jednoznacznie wskazują, że to sprzęt wart swojej ceny. Siła basów i dźwięk spokojnie konkurują z urządzeniami innych producentów, a bateria pozwala na kilkanaście godzin odtwarzania muzyki.

Motion 300 to głośnik przebijający ceną i jakością konkurencję

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej