Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2012, 12:20

autor: Sarge

Unmechanical - gra logiczna od współtwórców The Ball dostępna na Steam

Za nami premiera gry logicznej Unmechanical. Dzieło zespołów Talawa Games oraz Teotl Studios przez pierwszy tydzień od debiutu jest dostępne w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam w promocyjnej cenie 8,09 euro (ok. 33 złotych).

Wczoraj w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam zadebiutowała gra logiczna Unmechanical. Produkcja była współtworzona przez studia Talawa Games oraz Teotl Studios, a więc m.in. autorów The Ball.

Do 15 sierpnia gra jest dostępna z 10% zniżką w cenie 8,09 euro (ok. 33 złotych). W późniejszym terminie będzie można ją nabyć za 8,99 euro (ok. 37 złotych). Według informacji udostępnionych na Steamie, tytuł jest dostępny m.in. w polskiej wersji językowej. Znajdziecie tam również minimalne wymagania sprzętowe, które nie są zbyt wygórowane.

  1. Zakup grę Unmechanical w serwisie Steam

Przed ewentualnym zakupem warto zapoznać się z recenzją, która na początku tygodnia pojawiła się w serwisie gry-online.pl. Unmechanical oferuje wiele zagadek logicznych, więc w niektórych momentach przydatny może okazać się nasz poradnik. Z kolei jeśli chcielibyście zobaczyć najnowsze dzieło Talawa Games oraz Teotl Studios w akcji, sprawdźcie materiał filmowy z cyklu Gramy!, przygotowany przez redakcję serwisu tvgry.pl.

Unmechanical to gra logiczna, w której wcielamy się w latającego robota trafiającego do podziemnego świata. Blaszak musi wydostać się z tego miejsca, rozwiązując łamigłówki o rosnącym poziomie trudności. Jego jedynymi zdolnościami jest latanie oraz podnoszenie, a zarazem przenoszenie przedmiotów. Gra działa na silniku Unreal Engine 3 oferując trójwymiarową, klimatyczną grafikę. Akcję obserwujemy jednak z boku ekranu.

  1. Recenzja gry Unmechanical – logiczne wyzwanie w pięknym opakowaniu
  2. Unmechanical – poradnik do gry
  3. Gramy w Unmechanical – Mechanicznie wewnątrz ziemi
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Unmechanical

Unmechanical