Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 maja 2021, 13:00

autor: AlexB

Holland i Wahlberg jako Drake i Sully na nowym fotosie z filmu Uncharted

W sieci pojawił się nowy fotos z filmu Uncharted, czyli adaptacji kultowego cyklu gier akcji od studia Naughty Dog. Prezentuje on Marka Wahlberga oraz Toma Hollanda w rolach odpowiednio Sully'ego oraz Nathana Drake'a. Produkcja zadebiutuje na ekranach kin 18 lutego 2022 roku.

Jak powszechnie wiadomo, filmowe Uncharted będzie stanowiło swoisty prequel głośnego cyklu trzeecioosobowych gier akcji od studia Naughty Dog, na których zostało ono oparte. Dlatego też w nadchodzącej produkcji w reżyserii Rubena Fleischera (Venom) zobaczymy młodego Nathana Drake'a (w tej roli Tom Holland) oraz Victora „Sully'ego” Sullivana (w którego wcielił się Mark Wahlberg). Jak ta para będzie prezentowała się na ekranie? Firma Sony zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentowała nowy fotos z filmu, który ukazuje dwójkę bohaterów podczas eksplorowania jakiejś najprawdopodobniej średniowiecznej (bądź nieco późniejszej) konstrukcji. Możecie ją obejrzeć poniżej (via DualShockers).

Źródło: New York Times - Holland i Wahlberg jako Drake i Sully na nowym fotosie z filmu Uncharted - wiadomość - 2021-05-25
Źródło: New York Times

Przypominamy, że Toma Hollanda w roli Nathana Drake'a (w bardziej ikonicznym dla tego bohatera stroju) mogliśmy zobaczyć już wcześniej. Choć młody aktor osobiście nie jest za bardzo zadowolony z pewnych aspektów tego, jak zinterpretował tę postać, Nolan North, który użyczał głosu awanturnikowi w grach, bardzo chwalił pracę Brytyjczyka na planie.

Według obecnych planów, filmowe Uncharted ma oficjalnie zadebiutować 18 lutego 2022 roku (czyli tydzień później niż informowano wcześniej). W produkcji, prócz Hollanda i Wahlberga, zobaczymy również między innymi Antonio Banderasa, Tati Gabrielle oraz Sophię Ali.

  1. Strona internetowa serii Uncharted
  2. Strona internetowa studia Sony Pictures