Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2018, 14:00

Ukryte zakończenie Pillars of Eternity 2: Deadfire pozwala przejść grę w niecały kwadrans

Gra Pillars of Eternity 2: Deadfire, która zadebiutuje na PC w najbliższy wtorek, posiada ukryte zakończenie, dzięki któremu końcowe napisy da się obejrzeć w zaledwie kilka minut od rozpoczęcia kampanii. Uwaga na spoilery!

Ukończenie pierwszego Pillars of Eternity zajmowało kilkadziesiąt godzin, kontynuację można zaliczyć w niecały kwadrans. Jak donosi nasz recenzent, studio Obsidian Entertainment poszło w ślady Ubisoftu i umieściło w swojej najnowszej produkcji ukryte zakończenie, dzięki któremu końcowe napisy da się zobaczyć już po paru minutach. Oczywiście należy je traktować jako pewnego rodzaju ciekawostkę czy żart deweloperów – bo oprócz niego gra oferuje całą tonę zawartości, na której odkrywanie najbardziej zafascynowani światem gracze poświęcą dziesiątki godzin. Przypomnijmy, że Pillars of Eternity II: Deadfire zadebiutuje już w najbliższy wtorek 8 maja. Początkowo trafi wyłącznie na PC, ale później planowane są także wydania na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch.

  1. Wszystko o Pillars of Eternity 2: Deadfire
Obsidian Entertainment dołączył do grona deweloperów, których gry da się ukończyć podczas długiej szkolnej przerwy. - Ukryte zakończenie Pillars of Eternity 2: Deadfire pozwala przejść grę w niecały kwadrans - wiadomość - 2018-05-07
Obsidian Entertainment dołączył do grona deweloperów, których gry da się ukończyć podczas długiej szkolnej przerwy.

Uwaga! Poniżej znajdują się szczegóły pierwszych kilku minut z gry Pillars of Eternity II: Deadfire. Jeżeli naprawdę próbujecie nie zepsuć sobie w żaden sposób radości z odkrywania nawet najmniejszego fragmentu historii – lepiej nie czytajcie dalej, bo jest tu kilka malutkich spoilerów.

W pierwszych minutach nadchodzącego RPG kontrolowana przez nas dusza opuszcza Cykl i wędruje ścieżką, widząc przy okazji kolejne fragmenty swojego życia. Na końcu drogi dociera do unoszącej się w przestrzeni komnaty, w której czeka na nią jedno z wcieleń Beratha, bóstwa umarłych. Ten daje jej wybór: albo podejmuje się misji odnalezienia Eothasa, przebudzonego po latach boga światła i narodzin, albo powróci do bezkresnego Cyklu. Prawdziwa zabawa zaczyna się oczywiście od przyjęcia zadania, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by grzecznie podziękować Berathowi. Wówczas oglądamy stronicę epilogu, a następnie włączają się napisy końcowe. Ot – ciekawostka dla każdego, kto będzie chciał zobaczyć wszystkie możliwe zakończenia.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Pillars of Eternity II: Deadfire