Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2016, 16:59

autor: Adrian Werner

Tytuł Fallout: New Orleans zarejestrowany na terenie UE

W bazie danych Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) zarejestrowano nazwę i logo Fallout: New Orleans. Nie wiemy, czy ktoś robi sobie żarty, czy też taki projekt naprawdę znajduje się w produkcji.

Aktualizacja: wpis dotyczący nazwy i logo Fallout: New Orleans został usunięty z europejskiej bazy znaków towarowych.

W sieci pojawiły się informacje, które powinny zainteresować fanów marki Fallout. Ktoś (niestety, nie wiadomo kto) zarejestrował w europejskiej bazie znaków towarowych nazwę i logo Fallout: New Orleans.

Zarejestrowane logo. - Tytuł Fallout: New Orleans zarejestrowany na terenie UE - wiadomość - 2016-08-16
Zarejestrowane logo.

Zarejestrowanie nazwy wyłącznie w Unii Europejskiej jest dziwne, gdyż studio Bethesda zlokalizowane jest w Stanach Zjednoczonych. Może to świadczyć o tym, że w rzeczywistości ktoś może sobie robić z graczy żarty. Jednak sama rejestracja kosztuje ponad 1500 euro i wydanie takiej sumy na niepoważny cel byłoby trochę dziwne.

Tytuł Fallout: New Orleans przywodzi oczywiście na myśl Fallout: New Vegas. Jeśli projekt istnieje naprawdę to spodziewamy się, że zbudowany on zostanie na fundamentach Fallout 4 i opracuje go inny zespół niż Bethesda.

To jednak tylko nasze spekulacje i życzenia. W rzeczywistości cała sprawa z rejestracją znaku towarowego nie wydaje się zbyt wiarygodna. Dlatego radzimy nie robić sobie dużych nadziei, że coś z tego wyjdzie, choć jednocześnie mamy nadzieję, że się mylimy.

  1. Fallout 4 – strona oficjalna