Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 stycznia 2020, 16:45

autor: aadamus

Tygodniowa wyprzedaż w GOG.com (m.in. Mirror's Edge i State of Mind)

W sklepie GOG.com ruszyła tygodniowa wyprzedaż. Do 20 stycznia do godziny 15:00 w niższych cenach można zakupić takie tytuły jak Dark Reign 2, Aven Colony, Mirror's Edge oraz State of Mind.

Aven Colony to gra strategiczna, w której zadaniem gracza jest rozwój pozaziemskiej kolonii. - Tygodniowa wyprzedaż w GOG.com (m.in. Mirror's Edge i State of Mind) - wiadomość - 2020-01-13
Aven Colony to gra strategiczna, w której zadaniem gracza jest rozwój pozaziemskiej kolonii.

W GOG.com wystartowała tygodniowa wyprzedaż. Promocją zostały objęte takie produkcje, jak Dark Reign 2, Aven Colony, Mirror's Edge oraz State of Mind. Cała akcja potrwa do 20 stycznia do godziny 15:00 czasu polskiego.

Wybrane oferty z wyprzedaży tygodniowej na GOG.com

Z pełną listą tytułów objętych promocją zapoznacie się tutaj.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.