Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2012, 19:55

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (23 - 29 kwietnia 2012 )

W minionym tygodniu na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo interesujących materiałów. Wśród nich znalazł się test Men of War: Wyklęci Bohaterowie oraz zestawienia najciekawszych gier darmowych. Pisaliśmy też o przeglądarkowym hack-n-slash KingsRoad, jak również przyjrzeliśmy się niezwykle ambitnemu kosmicznemu sandboxowi Salvation Prophecy

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (23 - 29 kwietnia 2012 ) - ilustracja #1

Na koniec tygodnia tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w ciągu ostatnich siedmiu dni na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach. W tym czasie przetestowaliśmy grę Men of War: Wykleci Bohaterowie. Ta wojenna strategia powstała na leciwym już silniku, więc jej niskie wymagania sprzętowe nie były dla nas żadną niespodzianką.

Sporo miejsca poświęciliśmy też ujawnieniu gry KingsRoad, czyli obiecującemu przeglądarkowemu action-RPG zaprojektowanemu przez byłego szefa studia Pandemic Grega Richardsona. Przyjrzeliśmy się też niezależnemu kosmicznemu sandboxowi zatytułowanemu Salvation Prophecy. Będzie to prawdziwy koktajl gatunkowy, który połączy kosmiczny symulator ze strzelanka TPP i gwiezdną strategią 4X. Oczywiście nie zapomnieliśmy też o przygotowaniu zestawienia najciekawszych darmowych produkcji wypuszczonych w ostatnim czasie.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (23 - 29 kwietnia 2012 ) - ilustracja #2
Osadzony na obcej planecie sandbox Galaxy 55 to jedna z polecanych przez nas gier darmowych.

W sumie, w okresie od 23 do 29 kwietnia 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się m.in. następujące teksty:

Testy gier na notebookach:

Wybór ciekawszych newsów:

  1. Darmowe Perełki - 21 kwietnia 2012 roku
  2. Salvation Prophecy, czyli niezwykle ambitny kosmiczny sandbox
  3. Zapowiedziano przeglądarkowe action-RPG KingsRoad
  4. ASUS ujawnił ultrabooki Zenbook Prime z ekranami full HD