Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2012, 19:45

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (21 - 27 maja 2012)

W ciągu ostatnich siedmiu dni na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo nowego. Opublikowaliśmy m.in. dwa nowe materiały video stworzone we współpracy tvgry.pl. Pisaliśmy też o udanym Kickstarterze steampunkowej platformówki Spate oraz najciekawszych grach darmowych.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (21 - 27 maja 2012) - ilustracja #1

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w ciągu dobiegającego już końca tygodnia na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na urządzeniach przenośnych. Wśród nich pojawiły się m.in. dwa nowe materiały video stworzone we współpracy tvgry.pl, w trakcie których omówione zostały takie gry na Androida jak m.in. Cut the Rope, Hambo czy Fruit Ninja. Ponadto przetestowaliśmy grę Heroes of Might and Magic V na Zenbooku UX21E. W przypadku Ultrabooków ceną za niewielką wagę oraz małe rozmiary jest słaba wydajność w grafice 3D. Dlatego próba uruchomienia na tego typu komputerach najnowszej odsłony serii, czyli Might & Magic: Heroes VI, mija się z celem. Natomiast piąta część serii poradziła sobie całkiem nieźle, a gra zestarzała się z klasą i wciąż potrafi bawić.

Pisaliśmy również o udanym Kickstarterze steampunkowej platformówki Spate. Za projektem tym stoi Eric Provan, czyli hollywoodzki artysta, który pracował przy takich filmach jak Klopsiki i inne zjawiska pogodowe, Alicja w Krainie Czarów Tima Burtona czy Niesamowity Spider-Man. Nie zapomnieliśmy również o nowym przeglądzie najciekawszych gier darmowych.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (21 - 27 maja 2012) - ilustracja #2
Darmowa strategia Reprisal to wspaniały hołd złożony kultowej serii Populous.

W sumie, w okresie od 14 do 20 maja 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się następujące teksty:

Testy/ Materiały video

Wybór ciekawszych newsów:

  1. Darmowe Perełki - 27 maja 2012 roku
  2. Sukces Kickstartera Spate – ślicznej steampunkowej platformówki
  3. Spec Ops: The Line PC - wymagania i data premiery dema
  4. Pierwsze benchmarki ASUS PadFone oraz ASUS Zenbook Prime UX21A