Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2012, 22:26

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (19 - 25 lutego 2012)

W ciągu ostatnich siedmiu dni na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo ciekawych materiałów. Wśród nich znalazły się testy gier Alpha Protocol i Sid Meier’s Civilization V. Pisaliśmy również o najciekawszych grach darmowych i otwartych beta testach MMORPG Ragnarok Online 2.

Tradycyjnie, jak co tydzień, przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w ostatnich kilku dniach na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (19 - 25 lutego 2012) - ilustracja #1

W tym czasie przetestowaliśmy dwie gry. Pierwszą z nich było Sid Meier's Civilization V. Okazja do przyjrzenia się ten doskonałej strategii turowej była wyśmienita, ponieważ niedawno zapowiedziano dodatek do niej zatytułowany Gods & Kings. Nie tylko wprowadzi on masę nowości, ale przywróci również religię i tym samym naprawi największe przeoczenie autorów podstawowej wersji. Przetestowaliśmy również Alpha Protocol, czyli pierwsze porządne szpiegowskie RPG jakie trafiło na rynek pecetowy.

Pisaliśmy także o starcie otwartej bety Ragnarok Online 2. Co prawda obecnie dostępna jest ona jedynie w języku koreańskim, ale dzięki fanowskiemu tłumaczeniu można ten problem spokojnie obejść. Wspomnieliśmy również o ujawnieniu gry else { Heart.break }. Akcja tej niezależnej przygodówki toczyć się będzie w świecie złożonym z komputerów; w miejscu gdzie bity zastąpiły atomy. Wcielimy się w programistę, który otrzymuje dostęp do rządzącym tą rzeczywistością kodem i zostaje nauczony jak go zmieniać. Tradycyjnie przygotowaliśmy również zestawienie najciekawszych darmowych produkcji wypuszczonych w ciągu ostatnich kilku dni.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (19 - 25 lutego 2012) - ilustracja #2

W sumie, w okresie od 12 do 18 lutego 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się m.in. następujące teksty:

Testy gier na notebookach:

  1. Sid Meier's Civilization V (mocny notebook)
  2. Sid Meier's Civilization V (słaby notebook)
  3. Alpha Protocol (mocny notebook)
  4. Alpha Protocol (słaby notebook)

Wybór ciekawszych newsów:

  1. Darmowe Perełki XXXIV - 25 lutego 2012 roku
  2. Wystartowała otwarta beta Ragnarok Online 2
  3. Guild Wars 2 - obejrzyj ponad godzinę materiałów video z bety
  4. Zapowiedziano else { Heart.break() }, czyli niezależną przygodówkę, w której posiądziemy moc swobodnego programowania rzeczywistości