Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2022, 09:01

autor: Adrian Werner

Twórcy The Quarry przypominają o horrorze The Devil in Me

Studio Supermassive Games wypuściło zwiastun horroru The Dark Pictures: The Devil in Me oraz ujawniło edycję kolekcjonerską gry.

Miesiąc temu ukazał się przygodówkowy horror The Quarry, ale nie jest to jedyny tegoroczny projekt studia Supermassive Games. Twórcy postanowili o tym przypomnieć, wypuszczając nowy zwiastun The Dark Pictures: The Devil in Me.

Trailer koncentruje się na zaprezentowaniu tła fabularnego produkcji. Gra opowie o grupie producentów z The Lonnit Entertainment TV, których program telewizyjny od dłuższego czasu traci widzów. Sposobem na odzyskanie popularności ma być odcinek o hotelu wybudowanym przez ekscentrycznego bogacza imieniem Granthem Du’Met. Miejsce to zaprojektowano jako wierną replikę rezydencji słynnego seryjnego mordery H. H. Holmesa.

Oczywiście hotel szybko okaże się śmiertelną pułapką, a członkowie ekipy telewizyjnej zmuszeni zostaną do walki o przetrwanie. W obsadzie gry znajdzie się Jessie Buckley, czyli aktorka, która była nominowana do Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie The Lost Daughter.

Przypomnijmy, że The Dark Pictures: The Devil in Me zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 Xbox Series X/S i PlayStation 5. Premiera planowana jest na jesień tego roku.

Gra stanowi czwartą odsłonę cyklu przygodówek grozy, w skład którego wchodzą także The Dark Pictures: Man of Medan (2019 r.), The Dark Pictures: Little Hope (2020 r.) oraz The Dark Pictures: House of Ashes (2021 r.)

Preordery i edycja kolekcjonerska

Na oficjalnej stronie gry ruszyła juz sprzedaż preorderów.

Bonusy preorderowe

Złożenie zamówienia przedpremierowego nagrodzone zostanie:

  1. trzema utworami z soundtracku gry,
  2. dodatkiem DLC Curator’s Cut zapewniającym dostęp do nowych scen oraz alternatywnych wersji sekwencji z podstawowego wydania gry.

Edycja kolekcjonenerska

Poza standardowym wydaniem dostępna jest również edycja kolekcjonerska, która za 79,99 euro (ok. 382 zł) zaoferuje:

  1. pełną wersję gry,
  2. figurkę popiersia animatronika wzorowanego na seryjnym mordercy Mannym Shermanie,
  3. specjalne pudełko,
  4. wizytówkę Lonnit Entertainment,
  5. pocztówkę hotelową z kopertką,
  6. wydrukowaną mapę hotelowej wyspy.
  1. Oficjalna strona serii The Dark Pictures Anthology