Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2022, 18:24

Twórcy GoW Ragnarok dają nam mgliste pojęcie o tym, czym teraz się zajmą

Deweloperzy z Santa Monica Studio zdradzili plany na przyszłość zespołu. Ich wypowiedzi jednak pozbawione są konkretów.

Źródło fot. Santa Monica Studio
i

Deweloperzy z Santa Monica Studio udzielili ostatnio wywiadu dla serwisu L.A. Times, w którym padły wypowiedzi dotyczące przyszłych planów zespołu. Są one jednak bardzo zdawkowe – podkreślono jedynie, że obecnie trwają prace „nad kilkoma różnymi rzeczami”.

Przytoczony powyżej cytat pochodzi od Cory’ego Barloga, pełniącego rolę producenta gry God of War: Ragnarok, która została wydana tydzień temu. Nie ma co ukrywać, że za wiele z niego nie wynika. Możemy wywnioskować tylko, że Santa Monica Studio pracuje nad więcej niż jednym projektem – co mogłoby oznaczać, że nie przystąpiło do produkcji kolejnego wielkiego tytułu AAA.

Najprawdopodobniej jednak minęło za mało czasu od premiery Ragnaroku, by deweloperzy byli pewni swoich następnych ruchów. Eric Williams, czyli reżyser powyższego tytułu, dodał bowiem szybko po Barlogu, że praca jedynie nad rozwojem marki God of War nie byłaby niczym złym. Istnieje więc szansa, iż jeszcze zapadnie decyzja, by Santa Monica Studio zajmowało się jedynie tą konkretną serią i przystąpiło do przygotowania kolejnej pełnoprawnej jej odsłony. Na klaryfikację przyjdzie nam jednak zapewne sporo poczekać.

God of War: Ragnarok zadebiutowało 9 listopada na PS4 i PS5. Produkcja spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem – średnia ocen wersji na PlayStation 5 w serwisie Metacritic wynosi 94%.

  1. Recenzja God of War: Ragnarok - kapitalna gra, ale...
  2. God of War Ragnarok - poradnik do gry

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej