Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2022, 19:37

Sony obniży cenę PS Plus na Black Friday (przeciek)

Według najnowszych przecieków za dwa dni wystartuje promocja, w ramach której taniej zakupimy abonament PS Plus.

Źrodło fot. Sony
i

Wielkimi krokami zbliża się czarny piątek (Black Friday). Z tej okazji 18 listopada w PS Store wystartuje ogromna wyprzedaż. Według najnowszych doniesień jednak przeceny nie obejmą jedynie gier. Bardzo wiarygodny przeciek sugeruje, że taniej kupimy również abonament PS Plus.

Informacja ta pojawiła się w serwisie Dealabs, gdzie zamieścił ją użytkownik o pseudonimie billbil-kun. Jest on najpewniejszym źródłem w Internecie, jeśli chodzi o różnego rodzaju rozdawnictwa i inne promocje. Możemy być więc praktycznie przekonani, że opublikowane przez niego doniesienia są prawdziwe.

W przypadku PS Plus będziemy mieć do czynienia z 25-procentową obniżką na roczną wersję abonamentu. Tyczyć się to ma wszystkich wariantów usługi. Ceny będą więc prezentować się następująco:

  1. PlayStation Plus Essential (wersja podstawowa, uprawniająca do odbierania minimum dwóch gier w miesiącu): 180 zł
  2. PlayStation Plus Extra (gwarantuje dodatkowo dostęp do kolekcji około 400 gier wydanych na PS4 i PS5): 300 zł
  3. PlayStation Plus Premium (daje to, co PS Plus Essential i PS Plus Extra, oraz dostęp do gier z PS1, PS2, PS3 i PSP uruchamianych w streamingu): 360 zł

Oferta ta będzie podobno obowiązywać do 28 listopada. O tym, czy jest to prawda, powinniśmy przekonać się już za dwa dni, kiedy to wystartuje wspomniana we wstępie wyprzedaż.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej