Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2022, 19:00

Twórcy ETS2 jadą do Polski, szykują ciekawe atrakcje dla fanów

SCS Software, czyli studio odpowiedzialne za ETS2, zapowiedziało, że zawita do Polski. Deweloperów będzie można spotkać podczas PGA 2022. Dla uczestników wydarzenia przygotowano również szereg atrakcji.

Źrodło fot. SCS Software
i

Deweloperzy z SCS Software, czyli studia odpowiedzialnego za Euro Truck Simulator 2, zapowiedzieli, że zawitają to Polski. Twórców popularnej produkcji spotkacie na Poznań Game Arena w dniach od 7 do 9 października. Oczywiście zaplanowano również klika atrakcji.

W poście opublikowanym na oficjalnym blogu SCS Software zawarto szczegóły związane z wydarzeniem. Deweloperzy odpowiedzialni za ETS2 będą przebywać przy stanowisku firmy IMGN.PRO. Tam z nimi porozmawiacie oraz odbierzecie różne gadżety („merch”).

Dodatkowo na stanowisku skorzystacie z kilku atrakcji, które dla Was przygotowali. Są to:

  1. dwa symulatory, na których będzie można poprowadzić ciężarówkę;
  2. wypożyczony z poznańskiego salonu Renault Trucks ciągnik siodłowy Renault Trucks T Evolution.

Dla przypomnienia, Poznań Game Arena (potocznie nazywane PGA) to coroczne święto miłośników gier komputerowych, organizowane na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W czasie wydarzenia zwiedzający mogą między innymi zapoznać się materiałami przygotowanymi przez deweloperów i wydawców. W tym roku swoje wystawy będą mieć między innymi Microsoft (Xbox), Nintendo i Ubisoft. Szczegóły tegorocznej edycji PGA znajdziecie tutaj.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Euro Truck Simulator 2
  2. Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej