Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2018, 19:50

autor: Serek

Twórcy Darksiders 3 zapowiadają nową grę - Remnant: From the Ashes

Studio Gunfire Games, znane dotąd głównie z prac nad oczekującym premiery Darksiders III, zapowiedziało nową grę zatytułowaną Remnant: From the Ashes. Będzie to trzecioosobowa strzelanka nastawiona na współpracę maksymalnie czterech graczy.

W Remnant: From the Ashes zagramy w 2019 roku. - Twórcy Darksiders 3 zapowiadają nową grę - wiadomość - 2018-07-12
W Remnant: From the Ashes zagramy w 2019 roku.

Niedawno poznaliśmy dokładną datę premiery Darksiders III, a studio Gunfire Games, odpowiedzialne za produkcję przygód Furii, ujawniło nowy projekt. Kolejne dzieło studia będzie nastawianym na kooperację, trzecioosobowym shooterem z elementami survivalu, o tytule Remnant: From the Ashes. Gra ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 w 2019 roku i zostanie wydana przez Perfect World Entertainment.

Akcja gry toczyć się będzie w post-apokaliptycznej wizji przyszłości, w której Ziemia została opanowana przez przybyłe z innego wymiaru istoty zwane The Root. Gracze, aby przetrwać, będą zmuszeni do podróżowania pomiędzy równoległymi światami. Twórcy potwierdzają, że w ich nowej produkcji pojawi się system rozwoju postaci oraz wiele dostępnych klas o różnych zdolnościach i cechach. Rozgrywka będzie polegała na współpracy maksymalnie czteroosobowych drużyn na dynamicznie generowanych poziomach. Nie zabraknie również możliwości rozwoju własnej bazy, do której gracze będą mogli rekrutować poznanych podczas zabawy kupców. W planach jest również opcja konstruowania oraz modyfikowania wyposażenia.

Twórcy Darksiders 3 zapowiadają nową grę - ilustracja #2
Twórcy Darksiders 3 zapowiadają nową grę - ilustracja #3
Twórcy Darksiders 3 zapowiadają nową grę - ilustracja #4

Remnant: From the Ashes jest w zaawansowanej fazie prac. Deweloperzy zamierzają udostępnić grywalną wersję już w końcówce sierpnia, na zbliżających się targach gamescom 2018 oraz PAX West.

  1. Oficjalna strona Gunfire Games
  2. Oficjalna strona Perfect World Entertainment
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes