filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 czerwca 2022, 11:36

autor: Ignacy Kruk

Thanos poskromiony w dziwacznym crossoverze

Jeżeli zastanawialiście się, jak wyglądałoby starcie Thanosa z baronem narkotykowym z Breaking Bad, kanał Alternative Cuts przygotował oryginalny materiał na ten temat, który może was zaskoczyć.

Źródło: YouTube / Alternative Cuts

Niewyobrażalna potęga Thanosa, którą gwarantowały mu kamienie nieskończoności w Avengers: Endgame, zdawała się być praktycznie niemożliwa do przezwyciężenia. Twórca kanału Alternative Cuts najwyraźniej doszedł do innych wniosków i znalazł nietypowy sposób na neutralizację kosmicznego złoczyńcy oraz jego rękawicy. Co więcej, w tym przypadku poskromienie Thanosa nie wymagało wcale zjednoczonych Avengersów.

Przeciwko złoczyńcy z MCU autor postawił w swoim materiale antagonistę z innego uniwersum, a mianowicie znanego z serialu Breaking Bad barona narkotykowego imieniem Tuco, który najwyraźniej lepiej wie, jak wykorzystać potęgę kamieni nieskończoności.

Poniżej możecie zobaczyć, jak Tuco „kreatywnie” rozwiązał problematyczną kwestię Thanosa i jego kamieni nieskończoności w przeróbce od Alternative Cuts.

Jeżeli zainteresowała was ta nietypowa wersja wydarzeń z Avengers: Endgame, na kanale Alternative Cuts możecie zobaczyć więcej podobnych filmików, przedstawiających MCU w krzywym zwierciadle.

Co sądzicie o materiale Alternative Cuts?