Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Grakademia Press Release 24 października 2013, 10:20

Trzecia edycja Grakademii

Grakademia 3 będzie składać się z trzech modułów: dwudniowej konferencji, strefy pokazowej i turniejowej.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

26 i 27 października w centrum handlowym Manufaktura i Arena Laser Games w Łodzi odbędzie się trzecia edycja Grakademii - wydarzenia przeznaczonego dla graczy.

Trzecia edycja Grakademii - ilustracja #1

Naszym celem jest propagowanie naukowego podejścia do gier, promowanie publicystyki im poświęconej, zaprezentowanie odmiennych punktów widzenia, dlatego do udziału w evencie zapraszamy twórców, publicystów, recenzentów, badaczy i e-sportowców aby zapewnić naszym gościom możliwość wymiany poglądów w szerokim i różnorodnym gronie ekspertów, a naszym uczestnikom atrakcyjne prelekcje podejmujące niejednorodną tematykę. Szczegółowy program możecie Państwo znaleźć w załączniku do tej wiadomości. Uprzejmie prosimy o jego opublikowanie.

Grakademia 3 będzie składać się z trzech modułów: dwudniowej konferencji, strefy pokazowej i turniejowej. W trakcie eventu uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji, dyskusji, włączyć się do rozmowy z zaproszonymi ekspertami, spędzić czas w strefie free-play testując nowsze i starsze produkcje oraz wziąć udział w konkursach i turniejach z nagrodami.

Udział w evencie będzie bezpłatny.

Grakademia 3 odbędzie się 26-27 października w Arena Laser Games i MS2 w łódzkim centrum handlowym Manufaktura.