Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 stycznia 2023, 16:56

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Trwa „Karnawał rabatów" w RTV Euro AGD. Kupisz tu akcesoria, podzespoły i nie tylko

„Karnawał rabatów” w sklepie internetowym RTV Euro AGD trwa w najlepsze. Na chętnych czeka mnóstwo ofert. Wśród nich znajdziemy m.in. 75-calowy telewizor Sony Bravia, mysz Razer DeathAdder oraz klawiaturę Logitech MX Keys Plus.

Źródło fot. Unsplash, ELLA DON
i

Karnawał to nie tylko czas świetnej zabawy w gronie najbliższych, ale też – jak się okazuje – dobra okazja do zakupu potrzebnego nam sprzętu po okazyjnych cenach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę sieć sklepów RTV Euro AGD, która uruchomiła tzw. „Karnawał rabatów”. W trakcie akcji, używając unikalnego kodu, możemy obniżyć standardowe ceny wielu produktów. Natomiast osoby, które nie chcą od razu wydawać pełnej kwoty na zakup urządzeń, mogą w każdej chwili skorzystać z oferty ratalnej.

Warto się jednak pospieszyć, ilość asortymentu jest ograniczona (przy niektórych produktach widnieje aktualna liczba dostępnych sztuk). Warto przy tym zaznaczyć, że najniższa kwota z ostatnich 30 dni uwzględnia także wcześniejsze promocje.

Karnawał rabatów w RTV Euro AGD

Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2

Trwa „Karnawał rabatów w RTV Euro AGD. Kupisz tu akcesoria, podzespoły i nie tylko - ilustracja #1
Źródło: audio-technica.com.

Każdy, czy to meloman, czy gracz, zgodzi się ze mną, że wybór odpowiednich słuchawek nie jest sprawą łatwą. Rzadko kiedy zdarza się, by jeden produkt sprawdzał się tak samo dobrze zarówno podczas słuchania muzyki, jak i grania. Takim uniwersalnym urządzeniem mogą okazać się słuchawki renomowanej marki Audio-Technica oznaczone symbolem ATH-M50xBT2.

Istotną zaletą produktu jest jego bezprzewodowe działanie (niech pierwszy rzuci kamień ten, któremu kabel nie zaplątał się w koła fotelu). Po pełnym naładowaniu możemy cieszyć się nawet 50 godzinami ciągłego działania. Dodajmy, że słuchawki wyposażone są w dwa dookólne mikrofony MEMS, które w połączeniu z techniką kształtowania wiązki mają zapewnić krystalicznie czystą jakość dźwięku podczas rozmów.

Wykorzystując kod RKR1901250123C, słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 kupicie za 749 zł.

Tutaj kupisz słuchawki Audio-Technica za 749 zł

Pozostałe oferty „Karnawału rabatów” w RTV Euro AGD

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej