Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2019, 10:15

Trwa darmowy weekend z Tom Clancy's The Division 2

Na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One trwa darmowy weekend z grą Tom Clancy's The Division 2. Do 17 czerwca można sprawdzić wszystko, co ma do zaoferowania standardowa wersja tytułu.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One wystartował darmowy weekend z Tom Clancy's The Division 2, czyli kolejną odsłoną cyklu nastawionych na sieciową kooperację strzelanek TPP od firmy Ubisoft. Potrwa on do poniedziałku 17 czerwca. Aby wziąć w nim udział należy wejść na tę stronę i wybrać interesującą nas platformę.

Grafika może wprowadzać w błąd. Według oficjalnych informacji na stronie The Division 2 darmowy weekend potrwa do 17 czerwca. - Trwa darmowy weekend z Tom Clancy's The Division 2 - wiadomość - 2019-06-14
Grafika może wprowadzać w błąd. Według oficjalnych informacji na stronie The Division 2 darmowy weekend potrwa do 17 czerwca.

W ramach darmowego weekendu Ubisoft udostępnił wszystkim zainteresowanym całą zawartość standardowej edycji Tom Clancy's The Division 2. Przez najbliższe trzy dni można zatem sprawdzić wszystkie misje fabularne, wziąć udział w różnych aktywnościach, spróbować swoich sił w trzech Strefach Mroku czy wziąć udział w rywalizacji PvP w ramach trybu Konflikt. Wszystko to bez żadnych ograniczeń jeśli chodzi o zabawę z innymi ludźmi. Biorący udział w darmowym weekendzie na PlayStation 4 oraz Xboksie One muszą jedynie pamiętać, że do gry wieloosobowej konieczne jest posiadanie abonamentu PlayStation Plus bądź Xbox Live Gold.

Ponadto w sklepach Uplay, Epic Games Store, PlayStation Store oraz Microsoft Store trwa promocja na wszystkie edycje tytułu, w tym kolekcjonerskie. Zniżki sięgają nawet 35%. Ceny poszczególnych wydań możecie sprawdzić na tej stronie. Warto wspomnieć, że wszystkie postępy poczynione podczas darmowego weekendu zostaną przeniesione do zakupionego egzemplarza Tom Clancy's The Division 2.

Tom Clancy's The Division 2 zadebiutowało na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 15 marca bieżącego roku, również w polskiej wersji językowej (obejmującej jedynie napisy). Tytuł został bardzo ciepło przyjęty przez media branżowe. W serwisie Metacritic średnia ocena wersji gry na konsolę firmy Sony wynosi 82/100 (na podstawie 56 recenzji). Podczas tegorocznych targów E3 Ubisoft zaprezentował dwa filmiki, które pokazują trzy darmowe epizody z nową zawartością. Szczegóły na ich temat znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona gry Tom Clancy’s The Division 2
  2. Recenzja gry The Division 2 – postapokalipsa lepsza niż w Falloucie
  3. Tom Clancy’s The Division 2 – poradnik do gry
  4. Tom Clancy’s The Division 2 - kompendium wiedzy

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej