Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2020, 09:20

autor: Aquma

Tribes of Midgard – kooperacyjna gra o wikingach zmierza na PS5 i PC

Firmy Norsfell Games i Gearbox Publishing zapowiedziały Tribes of Midgard – kooperacjyną grę akcji, w której wcielimy się w wikingów stających w obronie swojej wioski w czasie Ragnaroku.

Tribes of Midgard – kooperacyjna gra o wikingach zmierza na PS5 i PC - ilustracja #1
W Tribes of Midgard będziemy bronili swojego domu przed gigantami.

W SKRÓCIE:

  1. Norsfell Games i Gearbox Publishing zapowiedzieli Tribes of Midgard – kooperacyjną grę, w której wcielimy się w wikingów walczących z gigantami w czasie końca świata;
  2. tytuł trafi na PS5 i pecety w 2021 roku.

Deweloper Norsfell Games i wydawca Gearbox Publishing zapowiedzieli Tribes of Midgard – kooperacyjną przygodową grę akcji, w której wcielimy się w wikingów broniących swojego domu przed gigantami w czasie Ragnaroku (końca świata w mitologii nordyckiej). Produkcja trafi na rynek w 2021 roku i będzie dostępna na pecetach (Steam) oraz PS5. Deweloperzy podzielili się też trailerem omawianej produkcji.

W tytuł zagramy w towarzystwie maksymalnie dziewięciu innych osób (choć nic nie będzie stało na przeszkodzie, by stanąć naprzeciwko gigantów samotnie). Kluczową rolę ma odgrywać system tworzenia przedmiotów – gracze będą mogli znajdować przeróżne materiały, dzięki którym ufortyfikują swoją wioskę lub wykują potężny ekwipunek. Poniżej kilka zdań z opisu gry udostępnionego przez wydawcę.

Tribes of Midgard to nadchodząca gra, w której gracze będą musieli poradzić sobie w dziczy i stać się legendą wikingów, aby bronić swojej wioski przed siłami wroga podczas Ragnaroku.

W świecie pełnym mrocznych stworzeń, ukrytych skarbów i mnóstwa materiałów do odkrycia, gracie jako klan wikingów mieszkający w wiosce, w której znajduje się Ziarno Yggdrasil, kryjące tajemnicę wiecznego życia.

Bogowie są nieobecni, więc Ty i Twoje plemię będziecie musieli eksplorować puszczę, aby stworzyć nową broń i przygotować się do ochrony świętego centrum wioski przed ponurymi cieniami, które żerują na jej mocy. Będziecie wypatrywać zbliżających się olbrzymów i powstrzymywać ich przed zniszczeniem waszego domu – czytamy.

  1. Tribes of Midgard – strona oficjalna
  2. Gearbox Publishing – strona oficjalna