Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2022, 11:00

autor: Adam Adamczyk

Grywalna Trauma Team z Cyberpunk 2077 w Ready or Not

W Ready or Not można wcielić się w pracowników grupy Trauma Team z gry Cyberpunk 2077. Wszystko dzięki modyfikacji. Zobacz, jak prezentuje się rozgrywka.

źródło: nexusmods.com

Nie jest tajemnicą, że z gry Cyberpunk 2077 wycięto bardzo wiele zawartości obiecywanej przed premierą. Tu z pomocą przyszli moderzy, którzy sami wprowadzili do gry dodatkowy kontent. Poza większym arsenałem broni, systemem metra czy kamerą z widokiem z trzeciej osoby, do Cyberpunka zaprojektowano wiele innych modów. Sama gra jest jednocześnie inspiracją do tworzenia modyfikacji do zupełnie innych tytułów, takich jak Ready Or Not.

Trauma Team w Ready Or Not

Ready Or Not jest taktyczną strzelanką, w której gracz wciela się w członka grupy SWAT. Autor modyfikacji, twórca o pseudonimie McMessenger, zauważył potencjał tego tytułu i skojarzył SWAT z grupą Trauma Team, która w Cyberpunku zajmuje się ratowaniem życia klientów, którzy wykupili wcześniej stosowną polisę. To jak zespół agentów ubezpieczeniowych, tylko w latających samochodach, specjalnych kombinezonach i z odbezpieczoną bronią. Dzięki modyfikacji Cyberpunk 2077 – Trauma Team International możemy poczuć się, jak jeden z nich. Aby jeszcze lepiej wczuć się w tę rolę, warto wgrać dodatkową modyfikację, tym razem autorstwa modera o pseudonimie Holt. Trauma Team Style Voices for SWAT modyfikuje pliki audio w taki sposób, aby głosy członków grupy brzmiały podobnie jak w Cyberpunku, eliminując dodatkowo trakie słowa, jak „police”, aby nie niszczyć immersji.

Trauma Team w akcji

Do tej pory pracę grupy Trauma Team mogliśmy śledzić jedynie z pozycji obserwatora, na przykład wówczas, kiedy w Cyberpunku medycy przylecieli po Sandrę Dorsett. Na poniższym filmie zobaczycie, jak prezentuje się Trauma Team w wersji z gry Ready Or Not.