Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2019, 16:10

autor: qjin

Transmisja na żywo z okazji 10-lecia League of Legends już wkrótce

Firma Riot Games zaprasza ponownie wszystkich swoich fanów do wspólnych obchodów 10. rocznicy istnienia gry League of Legends. Wspólnych, ponieważ z tej okazji przygotowano specjalne wydarzenie, które będzie transmitowane na żywo za dwa dni.

Oto nowe logo League of Legends - Transmisja na żywo z okazji 10-lecia League of Legends już wkrótce - wiadomość - 2019-10-14
Oto nowe logo League of Legends

Fani League of Legends otrzymają szansę wspólnego świętowania z twórcami okrągłej rocznicy gry. Przypominamy, że 16 października o godzinie 3:00 czasu polskiego odbędzie się transmisja na żywo z wydarzenia poświęconego najpopularniejszemu tytułowi z gatunku MOBA. Studio Riot Games ma powody do dumy i przypomni graczom w trakcie specjalnego wydania Riot Pls najlepsze momenty z ligi League of Legends, a także przedstawi nadchodzące zmiany przedsezonowe 2020 roku oraz zdradzi więcej szczegółów dotyczących aktualizacji Potyczek Taktycznych (PT).

Na oficjalnej stronie internetowej gry uchylono rąbka tajemnicy na temat zmian, jakie czekają graczy na mapie Summoner’s Rift w listopadzie w ramach aktualizacji 9.23. Studio Riot Games położy nacisk na zróżnicowanie rozgrywki poprzez zwiększenie unikatowości generowanego środowiska w każdym kolejnym meczu i szczegółów otoczenia, które powinny przełożyć się pozytywnie na zakres możliwości w tworzeniu zagrywek podczas walki. Uaktualnienia wprowadzone na Summoner’s Rift mają stanowić największą część modyfikacji przedsezonowych, choć zapowiedziano również niewielkie usprawnienia w przedmiotach czy ulepszeniach wzmocnień smoków i run kluczowych. Więcej szczegółów poznamy podczas planowanej transmisji.

Zmiany przedsezonowe obejmą w największym stopniu Summoner’s Rift - Transmisja na żywo z okazji 10-lecia League of Legends już wkrótce - wiadomość - 2019-10-14
Zmiany przedsezonowe obejmą w największym stopniu Summoner’s Rift

Twórcy z okazji 10. rocznicy zmienili logo gry, które możecie ocenić powyżej. Nie omieszkali również pochwalić się utrzymującą się od wielu lat popularnością League of Legends, w którą codziennie potrafi jednocześnie grać nawet do około 8 milionów użytkowników (stan na sierpień bieżącego roku). Jest to liczba, której mogą pozazdrościć nawet najpopularniejsze produkcje na platformie Steam, na której pierwsza dziesiątka łącznie nie osiąga takich wyników.

Jeśli ktoś nie będzie mógł pojawić się podczas transmisji na żywo 16 października, to Riot Games zamierza zrobić powtórkę wydarzenia dzień później.