Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 grudnia 2019, 17:00

autor: qjin

Totally Accurate Battle Simulator za darmo w Epic Games Store

Nową darmową grą z okazji świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store jest komiczna strategia Totally Accurate Battle Simulator (TABS).

Totally Accurate Battle Simulator to już siódma „darmówka” od Epic Games Store z okazji świąt Bożego Narodzenia. - Totally Accurate Battle Simulator za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-25
Totally Accurate Battle Simulator to już siódma „darmówka” od Epic Games Store z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Epic Games Store zaplanowało przez 12 dni rozdawnictwo gier w ramach świątecznej wyprzedaży. Półmetek za nami i kolejną, którą można przypisać do swojego konta bez żadnych opłat, jest Totally Accurate Battle Simulator, zwariowana, mocno oparta na fizyce produkcja strategiczno-taktyczna. Tradycyjnie oferta obowiązuję tylko do jutra do godziny 17:00 czasu polskiego. Trzeba udać się na stronę sklepu i odebrać tytuł, klikając na stosowny przycisk.

Totally Accurate Battle Simulator studia niezależnego LandFall Games jest symulatorem bitew wykorzystującym fizykę, która daje ciekawe, często wręcz absurdalne efekty na placu walki. Całość została okraszona bardzo plastyczną oprawą wizualną. Mimo kilku lat prac tytuł trafił 1 kwietnia 2019 roku do wczesnego dostępu i pozostaje w nim do teraz. Niestety, na razie nie znamy daty premiery pełnej wersji.

Wyprzedaż w Epic Games Store potrwa do 1 stycznia 2020 roku. Darmowych gier do rozdania zostało jeszcze pięć. Kolejna będzie dostępna jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego.