Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2020, 21:12

Total War: Three Kingdoms – zapowiedziano pierwsze duże DLC

Total War: Three Kingdoms doczeka się dużego dodatku. The Furious Wild pozwoli graczom odwiedzić dzikie południe Chin.

Total War: Three Kingdoms – zapowiedziano pierwsze duże DLC - ilustracja #1
Czy odwiedzicie tropikalną część Chin?

Total War: Three Kingdoms – dwunasta odsłona popularnego cyklu – zadebiutowała na Steam nieco ponad rok temu. Od tamtej pory tytuł otrzymał kilka mniejszych DLC, w tym dwa darmowe. Jednak dziś zapowiedziano pierwszy duży dodatek. Total War: Three Kingdoms - The Furious Wild zabierze nas do dżungli.

Co czeka nas w nadchodzącym dodatku? Na poszerzonej mapie znajdziemy teraz tropikalne południowe Chiny, dzięki czemu będziemy mieli okazję zapoznać się z ludem Nanman – rdzennymi mieszkańcami tego regionu. Do gry trafią 4 nowe grywalne stronnictwa, każda z unikalnymi mechanikami. Rozgrywka zostanie również wzbogacona o ponad 25 jednostek, w tym takie wykorzystujące zwierzęce wsparcie, m.in. tygrysy i słonie. Natomiast mapa zostanie zaludniona 19 frakcjami.

Dodatek wprowadza również nowy styl rozwoju postaci, drzewko technologii Nanman, poświęcone tej kulturze misje fabularne oraz możliwy do osiągnięcia na kilka sposobów cel zjednoczenia plemion.

Premiera The Furious Wild odbędzie się 3 września tego roku. DLC można zakupić w przedsprzedaży za 72,89 zł. Jest to cena promocyjna, która zmieni się w dniu premiery.