Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2021, 19:40

autor: Karol Laska

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy potwierdzone. Fani zawiedzeni

Square Enix oficjalnie zapowiedziało Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, czyli pakiet trzech gier akcji z Larą Croft w roli głównej wraz ze wszystkimi dodatkami fabularnymi i bonusową zawartością.

Przecieki sprzed ponad tygodnia potwierdziły się – Square Enix przygotowało na sprzedaż pakiet trzech gier z Larą Croft w roli głównej nazwany Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy. W jego skład wchodzą Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oraz Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition. Można więc za jednym zamachem zdobyć całą trylogię ze wszelkimi dodatkami fabularnymi i bonusową zawartością.

Co najważniejsze, ów zestaw jest dostępny do zakupu już teraz – wystarczy udać się do wybranego sklepu internetowego – Microsoft Store bądź PlayStation Store. Silnie sugerujemy wszystkim chętnym do wyłożenia grosza, aby zdecydowali się na kupno w ciągu następnych 14 dni, bo tylko tyle będzie trwała specjalna promocja, dzięki której wyłożymy jedynie 84 zł zamiast dwóch stów. Dość atrakcyjna oferta, zważywszy na to, że obejmuje ona całą trylogię.

Wspomniany pakiet został zaprezentowany podczas dzisiejszej transmisji internetowej z wydarzenia Square Enix Presents | Spring 2021, na której mogliśmy zobaczyć sporo trailerów. Fani nie są jednak zachwyceni, że zapowiedzi dotyczące gier z Larą Croft ograniczyły się do wydania specjalnej edycji trylogii Tomb Raider. Ludzie spodziewali się przynajmniej remasterów starszych odsłon serii, ale o takowych nie było nawet mowy, co spowodowało niemałe poruszenie w mediach społecznościowych.

  1. Recenzja gry Shadow of the Tomb Raider – czy to już koniec Lary Croft?
  2. Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
  3. Strona internetowa Square Enix