Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2017, 09:00

Tom Clancy's The Division z drugim darmowym weekendem

Dziś rozpoczyna się drugi darmowy weekend z grą Tom Clancy's The Division. Tym razem możliwość zapoznania się z sieciową strzelanką Ubisoftu otrzymają także posiadacze konsol, którzy będą mogli bawić się do poniedziałku 8 maja.

Firma Ubisoft wciąż walczy o podtrzymanie zainteresowania Tom Clancy’s The Division. Od marca 2016 roku sieciowa strzelanka doczekała się nie tylko licznych DLC, ale też rozmaitych aktualizacji – autorzy musieli naprawić grę po nieudanych zmianach w kilku pierwszych patchach (więcej na ten temat przeczytacie w stosownym artykule). Oprócz tego twórcy zaoferowali nam możliwość zapoznania się z produkcją przed zakupem w ramach udostępnionego w lutym triala, pozwalającego na sześć godzin zabawy w kampanii w trybie współpracy oraz zwiedzenie Strefy Mroku. Z myślą o tych graczach, którym taka próbka nie wystarcza, Ubisoft przygotował drugi darmowy weekend z The Division, który rozpoczyna się dzisiaj. Na konsolach akcja wystartuje o godzinie 9:00 czasu polskiego, zaś posiadaczom pecetów przyjdzie poczekać do godziny 19:00.

Przez ponad trzy dni gracze będą mogli cieszyć się światem The Division za darmo. - Tom Clancy's The Division z drugim darmowym weekendem - wiadomość - 2017-05-04
Przez ponad trzy dni gracze będą mogli cieszyć się światem The Division za darmo.

W ramach akcji będzie można zapoznać się z całą zawartością wydania standardowego, czy to samotnie przechodząc kampanię, czy też współpracując lub rywalizując z innymi użytkownikami. Aby wziąć udział w wydarzeniu, niezbędne jest posiadanie konta Ubisoftu i zalogowanie się na oficjalnej stronie gry. Pecetowcy będą mogli bawić się do godziny 22:00 7 maja, zaś konsolowcy będą zwiedzać wirtualny Nowy Jork do godziny 9:00 8 maja. W przypadku podjęcia decyzji o zakupie pełnej wersji wszelkie postępy z darmowego weekendu zostaną zachowane.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej