Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2015, 20:42

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Tom Clancy's The Division - beta wystartuje w grudniu na Xboksie One

W grudniu wystartują beta testy gry Tom Clancy's The Division. Na konferencji firmy Microsoft podczas targów E3 w Los Angeles zdradzono, że informacja ta dotyczy tylko posiadaczy Xboksa One. Nie wiadomo czy i kiedy beta stanie się dostępna na PlayStation 4 oraz PC.

Laurent Detoc z firmy Ubisoft ogłosił na konferencji prasowej Microsoftu podczas targów E3, że w grudniu bieżącego roku posiadacze Xboksa One będą mogli wziąć udział w beta testach gry Tom Clancy’s The Division. Właściciele tej konsoli prawdopodobnie będą mieli pierwszeństwo przed użytkownikami PC oraz PlayStation 4. Kwestia uruchomienia bety na tych platformach nie została na razie potwierdzona, a i nie znamy jeszcze żadnych szczegółów na temat testów na Xboksie One. Dokładny termin i zawartość bety zostaną ujawnione dopiero za jakiś czas. Na konferencji firmy Microsoft zaprezentowano również nowy zwiastun gry. Nie jest to typowy pokaz czystej rozgrywki, ale osoby wyczekujące tego tytułu mogą rzucić okiem.

Tom Clancy’s The Division to sieciowa gra RPG akcji z otwartym światem do eksploracji. Fabuła zostanie osadzona w niedalekiej przyszłości, gdy w Nowym Jorku wybucha pandemia, z którą nie mogą się uporać nawet władze. W obliczu rosnącego chaosu, sprawy w swoje ręce bierze tytułowa agencja, w której członków wcielą się gracze. Tom Clancy’s The Division ukaże się w pierwszym kwartale 2016 roku na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC.