Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2017, 11:39

autor: Movis

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - wyciekł nowy tryb gry i informacje o DLC

Jeden z użytkowników Reddita odkrył w plikach otwartej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands informacje o trybie PvP oraz dwóch dodatkach zatytułowanych Smuggler i Fallen. Koledzy z forum szybko wytknęli mu jednak, że odkrył na nowo to, o czym było już wiadomo od pewnego czasu.

Gra Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands zbliża się do otwartej bety, zaplanowanej na okres 23-27 lutego. Od niedawna chętni gracze mogą już przygotowawczo ściągać niezbędne pliki gry, ale jak się okazuje fani robią z nimi znacznie więcej. Podobnie jak swego czasu Resident Evil VII: Biohazard, także najnowsza kooperacyjna strzelanka ze stajni Ubisoftu padła bowiem ofiarą data miningu. Użytkownik serwisu Reddit.com o nicku „Nightstalkerr_” nie tracąc czasu postanowił na własną rękę dowiedzieć się więcej o tytule. Jego znaleziska są dość obiecujące i zagościły już w dwóch osobnych wątkach na stronie.

Jak się okazuje nie tylko oddział Duchów wykopuje wartościowe informacje z nie swoich plików. - Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - wyciekł nowy tryb gry i informacje o DLC - wiadomość - 2017-02-22
Jak się okazuje nie tylko oddział Duchów wykopuje wartościowe informacje z nie swoich plików.

Zacznijmy od początku. Pierwsza z opublikowanych przez internautę informacji dotyczy wzmianek o rywalizacyjnym trybie PvP (player versus player) w głównym pliku .exe gry. Jako dowód, autor wiadomości zamieścił dwa obrazki (tu oraz tutaj), które przepełnione są odniesieniami do znajdywania meczów w tym trybie oraz czasu spędzonego w PvP. „Kopacz” sugeruje nawet, że zabawa „w versusie” może być dostępna w otwartej becie, choć są to jedynie mało prawdopodobne i niepotwierdzone domniemania. Kolejne znalezione zmienne mogą wskazywać na płynne przechodzenie między trybami podczas rozgrywki, ale nie wiadomo do których z nich miałoby się to odnosić i czy pod tym parasolem kryje się coś więcej niż jedynie wybór między zabijaniem przeciwników SI lub innych graczy.

W następnej informacji ten sam autor z dumą prezentuje odkryte tytuły dwóch DLC do gry: Smuggler i Fallen. Zostały one odnalezione dzięki znacznikom, wspominającym o czasie gry w tych dodatkach. Niestety dostępny materiał ogranicza się do nazw, a o zawartości bonusowych misji wiemy tyle, co nic.

Jak jednak donoszą inni użytkownicy, tego typu dane dostępne były już wcześniej i autor robi z igły swych znalezisk pokaźne widły (jego posty są wyraźnie nacechowane emocjonalnie). Trzeba przyznać, że takie informacje pojawiały się już na tej stronie, blisko 20 dni temu. Stała obecność w plikach otwartej bety jest jednak kolejnym potwierdzeniem ich istnienia.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands ukaże się na rynku 7 marca 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.