Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2017, 09:27

autor: Góral

Titanfall 2 - Operation Endeavor ukaże się za kilka dni

Za kilka dni na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych ukaże się Operation Endeavor - kolejna aktualizacja gry Titanfall 2 od studia Respawn Entertainment. W pakiecie nowe tryby rozgrywki, a także poprawki dla konsol PS4 Pro i XOne X.

Choć Titanfall 2 nie osiągnął oszałamiającego sukcesu, jest stale rozwijany. - Titanfall 2 - nowy patch ukaże się za kilka dni - wiadomość - 2017-12-13
Choć Titanfall 2 nie osiągnął oszałamiającego sukcesu, jest stale rozwijany.

Studio Respawn Entertainment przekazało informację o kolejnej aktualizacji gry Titanfall 2. Operation Endeavor, bo takim mianem ochrzczono nadchodzący patch, ukaże się 19 grudnia i nie wniesie do produkcji wielkich nowości, ale za to przywrócone zostaną dwa ładunki linki z hakiem. Poza tym pojawi się kilka trybów, będących zmodyfikowanymi wersjami już istniejących opcji rozgrywki. Np. Turbo LTS to wariacja na temat Last Titan Standing, Spicy Attrition to Attrition, w którym broń Ordnance zostanie zastąpiona przez Ticks, a Rocket Arena to Live Fire ze zmodyfikowanymi EPG i automatycznymi pistoletami. Poza tym dostępne będą jeszcze The Otherside (kolejna modyfikacja Attrition) i Turbo Titan Brawl (Titan Brawl).

Deweloper szykuje także niewielkie poprawki dla Xboksa One X oraz PlayStation 4 Pro, ale nie zdradzono, o co dokładnie chodzi. Dodatkowo na konsolach karabin G2 po oddaniu strzału zostanie przesunięty w górę. Aktualizacja przyniesie też nowe skórki na bronie oraz dwa świąteczne banery.

Heat Sink EM-4 Cold War. - Titanfall 2 - nowy patch ukaże się za kilka dni - wiadomość - 2017-12-13
Heat Sink EM-4 Cold War.
Masterwork D-2 Double Take. - Titanfall 2 - nowy patch ukaże się za kilka dni - wiadomość - 2017-12-13
Masterwork D-2 Double Take.

Na duże aktualizacje z nowymi mapami nie mamy co liczyć, co zresztą potwierdzono już jakiś czas temu. Ekipa Respawn Entertainment pracuje bowiem nad kolejną częścią serii, a także nad dwoma innymi tytułami (gra z uniwersum Gwiezdnych wojen oraz projekt VR).

Titanfall 2 dostępny jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych od października 2016 roku. Produkcja, choć dobrze oceniona przez media i samych graczy, sprzedała się nieźle, ale poniżej oczekiwań firmy Electronic Arts. Koncern postanowił jednak zainwestować w studio i markę, przejmując Respawn Entertainment za ponad 300 milionów dolarów (plus 140 milionów dolarów ewentualnych bonusów).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej
Titanfall 2

Titanfall 2