Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2016, 17:54

autor: Góral

Titanfall 2 - darmowy multiplayer dostępny dla wszystkich

Od dwóch dni w multiplayerze gry Titanfall 2 mogą bawić się subskrybenci EA i Origin Access. Dziś do zmagań w trybie wieloosobowym dołączyli gracze nieopłacający żadnego z wymienionych abonamentów.

Kilka dni temu informowaliśmy o starcie darmowego weekendu z multiplayerem gry Titanfall 2 dla abonentów usług Origin Access (PC) i EA Access (Xbox One). Natomiast dziś pragniemy przypomnieć, że do rozgrywki mogą już dołączyć także osoby nieposiadające żadnej z wymienionych subskrypcji. Poniżej znajdziecie odnośniki do dema na poszczególne platformy sprzętowe. Zabawa potrwa do 4 grudnia, więc macie trochę czasu na przetestowanie tytułu. Pamiętajcie także, że jutro oficjalnie zadebiutuje Renegat z Miasta Aniołów – darmowe DLC zawierające odświeżoną mapę Miasto Aniołów, którą również będziecie mogli sprawdzić. Ponadto obecnie grę nabędziecie w obniżonych cenach w sklepach Origin i Xbox Games, aczkolwiek jeszcze taniej kupicie ją w polskich sklepach – szczegóły znajdziecie w ramce obok.

Titanfall 2 - darmowy multiplayer dostępny dla wszystkich - ilustracja #1

Titanfall 2 to pierwszoosobowa, futurystyczna strzelanka od studia Respawn Entertainment. W odróżnieniu od pierwszej części produkcja przeznaczona jest nie tylko dla miłośników multiplayera, ale także osób preferujących zabawę w samotności. Deweloperzy zatroszczyli się bowiem o pełnoprawną, kilkugodzinną kampanię fabularną, opowiadającą o przygodach Tytana BT-7274 i jego nowego pilota. Tytuł dostępny jest na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach od 28 października 2016 roku.