Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2021, 20:17

autor: hexx0

Titan Quest z nowym DLC; niespodziewana premiera Eternal Embers

Studio Digital Arrow i firma THQ Nordic niespodziewanie wypuściły czwarte DLC do gry Titan Quest. Dodatek Eternal Embers przeniesie nas na Daleki Wschód, gdzie zmierzymy się z istotami z azjatyckiej mitologii.

Bez szumnych zapowiedzi czy jakichkolwiek ogłoszeń studio Digital Arrow i firma THQ Nordic wypuściły czwarte duże DLC do gry Titan Quest. Rozszerzenie nosi nazwę Eternal Embers i pozwoli nam wrócić na Daleki Wschód. W ramach nowego dodatku zmierzymy się z istotami i postaciami znanymi z azjatyckiej mitologii, m.in. Nefrytowym Cesarzem, Dziesięcioma Słońcami czy Smoczym Królem Czterech Mórz. Poniżej możecie obejrzeć trailer omawianego DLC.

Eternal Embers jest na razie dostępne tylko na Steamie i GOG-u – wzorem DLC Atlantis prawdopodobnie zawita wkrótce również na konsole – gdzie przez najbliższy tydzień, a konkretnie do 10 grudnia do godziny 19:00, możecie je nabyć za 64,79 zł (cena bazowa to 71,99 zł). Co dostajemy za tę kwotę? Historię podzieloną na cztery akty, nową specjalizację, ponad 30 typów „zwykłych” przeciwników i bossów, a także masę niedostępnego wcześniej ekwipunku, w tym broni, relikwii oraz mikstur.