Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 stycznia 2023, 13:39

Thor kontra Kang w Avengers 5? Jonathan Majors wyzwał bohatera Chrisa Hemswortha

Avengers: The Kang Dynasty to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów MCU. Nic dziwnego, bowiem to właśnie tutaj prawdopodobnie dojdzie do starcia z nowym złoczyńcą uniwersum Marvela. Jonathan Majors wyjawił, z kim chciałby się zmierzyć jako Kang Zdobywca.

Źródło fot. Avengers: Wojna bez granic; Joen i Anthony Russo; Marvel Studios; 2018
i

Fani MCU mogą wreszcie na chwilę odetchnąć. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zakończyła oficjalnie czwartą fazę. Spokój nie będzie jednak trwał zbyt długo. Wszystko za sprawą filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania.

To właśnie tutaj po raz pierwszy pokazany zostanie Kang Zdobywca, czyli najnowszy złoczyńca Kinowego Uniwersum Marvela. W Lokim mogliśmy poznać jeden z wariantów tej postaci, jednak grany przez Jonathana Majorsa antagonista będzie się znacząco od niego różnił.

Disney+ kupisz tutaj

W ostatnim wywiadzie odtwórca roli Kanga Zdobywcy wyjawił, z jakim superbohaterem chciałby się zmierzyć w Avengers: The Kang Dynasty.

Nerdbunker: Kang będzie złoczyńcą w kolejnym filmie o Avengers. Jako Jonathan, fan Marvela, z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?

Jonathan Majors: Myślę, że powinniśmy zacząć od Thora. Tak, no dalej. Dajcie mi go. Nie boję się Chrisa Hemswortha.

Wybór Thora granego przez Chrisa Hemswortha wydaje się być oczywisty. W obecnym kształcie MCU jest on bowiem prawdopodobnie najpotężniejszym członkiem grupy Avengers. Nic więc dziwnego, że to właśnie jego Kang Zdobywca chciałby pozbyć się w pierwszej kolejności. Czy jednak antagonista ma szansę w bezpośrednim starciu z bogiem piorunów z Kinowego Uniwersum Marvela?

Wszak Thor w przeszłości udowodnił, że może jak równy z równym walczyć z najpotężniejszymi postaciami, takimi jak Thanos, Hela czy też Hulk. Jego boska siła sprawia, że ciężko znaleźć przeciwnika, który sobie z nim poradzi.

Z drugiej strony Kang Zdobywca jest jego kompletnym przeciwieństwem. Nie posiada nadludzkiej siły, a jego moc pochodzi głównie z jego intelektu oraz faktu, że potrafi przenosić się w czasie. Dzięki temu ma on możliwość korzystania z zaawansowanej technologii, która daje mu potęgę równą Thorowi.

Czy jednak faktycznie dojdzie do między nimi pojedynku, przekonamy się za nieco ponad dwa lata, ponieważ Avengers: The Kang Dynasty zadebiutuje na ekranach kin dopiero 30 kwietnia 2025 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej