Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 stycznia 2023, 13:52

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

3. sezon Wiedźmina może zostać udostępniony w częściach jak Stranger Things 4

Showrunnerka netfliksowego Wiedźmina, Lauren Schmidt Hissrich, nie wyklucza podzielenia trzeciego sezonu serialu na dwie części.

Źródło fot. Wiedźmin, Lauren Schmidt Hissrich, Netflix, 2019
i

Jakiś czas temu Netflix potwierdził, że latem 2023 roku w bibliotece platformy zadebiutuje trzeci sezon Wiedźmina. Okazuje się, że flagowa produkcja streamingowego giganta w tym terminie może nie pojawić się w serwisie w całości.

Do sprawy ewentualnego podzielenia trzeciego sezonu odniosła się Lauren Schmidt Hissrich, która wraz z Declanem de Barrą promowała ostatnio Wiedźmina: Rodowód krwi. Dziennikarz portalu Collider zapytał showrunnerkę, czy ze względu na popularność serialu i dużą ilość efektów specjalnych w nim użytych, rozważane jest podzielenie sezonu na dwie części. Co ciekawe, kobieta nie wykluczyła takiej możliwości. Podkreśliła jednak, że cała ekipa pracuje nad tym, by wszystko było gotowe w całości.

Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy, ale w tym momencie myślę, że tego nie wykluczam, widząc, co dzieje się w różnych serwisach streamingowych. Oczywiście, nie wypuścimy niczego, z czego nie będziemy niesamowicie dumni. Więc od tego zależy data premiery. I myślę, że będzie ciekawie. Mamy jeszcze bardzo dużo czasu, około ośmiu miesięcy, zanim pojawi się trzeci sezon Wiedźmina. Zatem jeśli Bóg pozwoli, uda się zrobić wszystko tak, by było gotowe w tym samym czasie. Ale kto wie, zobaczymy, co się wydarzy – tłumaczy w wywiadzie Hissrich.

Jeżeli faktycznie dojdzie do podzielenia Wiedźmina, tytuł stanie się kolejną, obok Stranger Things, produkcją Netfliksa, której sezon został udostępniony w pewnym odstępie czasowym. Przypomnijmy, że w przypadku dzieła braci Duffer spowodowane to było przede wszystkim chęcią dopracowania efektów specjalnych w finałowych odcinkach.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać kolejnych wieści w tej sprawie.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej

TWOIM ZDANIEM

Czy planujesz obejrzeć 3. sezon Wiedźmina?

Tak, nie mogę się doczekać!
13,3%
Tak, ale tylko dla Henry'ego Cavilla.
8,3%
Nie wiem.
2,5%
Nie! Ten serial jest dla mnie skreślony!
75,8%
Zobacz inne ankiety